Середа,
26 жовтня 2016

Наші спільноти

У Любліні представили нового командира литовсько-польсько-української бригади

Міністр оборони Польщі Антоні Мацаревич офіційно представив нового командира литовсько-польсько-української бригади полковника Зенона Бжушко.

Фото mil.gov.ua
Фото mil.gov.ua

Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

"Литовсько-польсько-українська бригада, командування якої дислокується в Любліні, є прикладом успішності спільних оборонних проектів та поглиблення робочих зв’язків між Польщею, Литвою та Україною. Ми підсилюємо загальну безпеку наших держав через атмосферу дружби й довіри", – заявив Бжушко.

В цьому році ЗСУ беруть участь у 10 багатонаціональних навчаннях - Міноборони

За словами нового командира, він очікує на плідну взаємодію зі своїм заступником, представником ВДВ ЗС України полковником Володимиром Юдановим та представником ЗС Литовської Республіки підполковником Елігіусом Сенулісом.

Фото mil.gov.ua
Фото mil.gov.ua

На думку полковника Бжушко, спільне керівництво, досвід та авторитет дозволять підготувати особовий склад до майбутніх операцій.

Церемонію було проведено відповідно до військових традицій за участю особового складу управління бригади та батальйону забезпечення.

Також у заході взяли участь представники посольства України в Республіці Польща й генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку