Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

Посол визнав, що низка країн ЄС вважають санкції проти Росії "не обов'язково ефективними"

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінгареллі визнав, що в Євросоюзі є країни, які вважають санкції проти РФ "неефективними".

Cрок действия санкций, которые введены Евросоюзом против России из-за дестабилизации ситуации на Донбассе, истекает в конце января 2017 года / censor.net.ua
Термін дії санкцій, які введені Євросоюзом проти Росії через дестабілізації ситуації на Донбасі, закінчується в кінці січня 2017 року / censor.net.ua

Як передає кореспондент УНІАН, про це посол сказав сьогодні на прес-конференції в Києві.

Посол ЄС в Україні вважає малоймовірним скасування санкцій проти Росії найближчим часом

Як зазначив посол, термін дії санкцій, які запроваджені Євросоюзом проти Росії через дестабілізацію ситуації на Донбасі, завершується наприкінці січня 2017 року, "що означає, що країни-члени ЄС... повинні обговорити та розглянути питання цих санкцій у період з кінця жовтня та до завершення цього року"..

"Я не можу сказати, яким буде результат обговорення. Очевидно, що є країни, які думають, що санкції не є неодмінно ефективними, і існують країни, які у протилежність цьому вважають, що санкції потрібно зберігати і навіть посилювати, якщо ми хочемо отримати більш взаємодіючу поведінку від східного сусіда", - наголосив Мінгареллі.

Як повідомляв УНІАН, 21 червня Євросоюз на рівні постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) погодив рішення продовжити до 31 січня 2017 року економічні санкції проти Росії за її дії в Україні.

1 липня ЄС затвердив рішення про продовження санкцій проти Росії ще на півроку.

Санкції ЄС передбачають обмеження співпраці з російськими банками, обмеження імпорту та експорту, торгівлі, зокрема нафтою, газом та озброєнням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку