Неділя,
29 травня 2016

Кримська водочна компанія - дистрибутор №1 алкогольного ринку України

ТОВ «Кримська водочна компанія» («КВК») визнана найуспішнішою дистрибуторською компанією алкогольного ринку України за версією журналу «Акциз».

У рамках щорічного галузевого рейтингу «Гордість галузі-2011» Міжнародний спеціалізований журнал «Акциз», визнаний експерт усіх видів діяльності, пов`язаних з виробництвом, просуванням і продажами алкоголю, визначив кращих. У номінації «Дистрибуторська компанія №1 алкогольного ринку України» серед провідних гравців ринку перемогу отримала ТОВ «Кримська водочна компанія». Компанії оцінювалися серед керівників алкогольної галузі, топ-менеджменту компаній, а також керівників галузевих асоціацій. Більш як 200 анкет-учасників було опрацьовано редакцією і в результаті підсумовування балів визначені переможці.

ТОВ «Кримська водочна компанія» володіє власною системою дистрибуції, яка налічує 25 філій, будучи однією з найбільших дистрибуційних мереж в Україні. Також компанія використовує виробничу базу повного циклу – виробничі потужності «Кримської водочної компанії» розташовані в м. Сімферополь. Інноваційні розробки у сфері створення ексклюзивних алкогольних продуктів, гнучка маркетингова політика і традиції якості дозволили «КВК» увійти до п`ятірки лідерів галузі.

«Ми раді, що наші досягнення оцінили і відзначили експерти галузі. Наш успіх – це результат злагодженої роботи всіх підрозділів компанії. Ми продовжуємо реалізовувати нашу стратегію розвитку, а над її подальшою успішною реалізацією вже активно працюємо. Географія експорту нашої продукції продовжить розширюватися на ринки ближнього і далекого зарубіжжя», - відзначив генеральний директор ТОВ «Кримська водочна компанія» Джонатан ВЕЙЛ.

Високі стандарти компанії та її внесок у розвиток національного алкогольного ринку були неодноразово відзначені на численних міжнародних виставках і форумах. Відповідність міжнародним стандартам якості, сувора система контролю і створення інноваційних алкогольних продуктів визначає стратегію розвитку «КВК» на найближче майбутнє.

*** ТОВ «Кримська водочна компанія» – один з найбільших українських виробників і експортерів алкогольної продукції. На сьогоднішній день в продуктовий портфель брендів «Кримської водочної компанії» входять: горілка «Medoff», «Природна колекція», «Наша Марка», «М`рная», «Хутір», коньяк і вино «Коктебель», слабкоалкогольні напої на натуральній основі «LONGmixER». Продукція компанії експортується вже в більш як 20 країн світу, в 13 з них – дуже суттєвими об`ємами.

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку