П'ятниця,
29 липня 2016

Наші спільноти

Україна домовилася про поставки високоточних озброєнь з країн НАТО

Президент України Петро Порошенко заявляє, що країни-члени НАТО надаватимуть Україні фінансову підтримку на підвищення обороноздатності.

REUTERS
REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це Порошенко сказав на спільній прес-конференції з генеральним секретерам НАТО Андерcом Фог Расмуссеном.

«Хотів би подякувати всім за дуже потужну підтримку, в тому числі й фінансову, яку вони сьогодні задекларували, взявши на себе зобов’язання щодо наповнення чотирьох трастових фондів», - сказав він.

Порошенко пояснив, що ці фонди будуть пов’язанні з важливими напрямками української безпеки: вдосконалення логістики, вдосконалення системи командування, покращення комунікацій і організація кібер-захисту України. 

Порошенко: Україна отримала те, на що ми чекали - підтримку НАТО

«Є конкретні країни, які взяли на себе відповідальність за координацію цих фондів, і всі без виключення учасники сьогоднішнього саміту взяли на себе зобов’язання щодо їх наповнення», - сказав Порошенко.

Крім того, за словами президента України, є домовленості з різними країнами-членами НАТО щодо надання військової допомоги – як летального, так і нелетального характеру, включаючи високоточну зброю. Також досягнуто домовленості щодо реабілітації поранених українських військових, постачання медичного обладнання та ліків.

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку