Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

ESA показало знімок супутника після зіткнення з піщинкою в космосі

Європейське космічне агентство (ESA) заявило про те, що його супутник Sentinel-1A зіткнувся з космічною піщинкою міліметрового розміру, внаслідок чого на його сонячних батареях залишилася досить помітна вм'ятина.

esa.int
Супутник знаходиться на сонячно-синхронній орбіті заввишки 693 км над поверхнею Землі / esa.int

Як  повідомляє агентство, зіткнення відбулося 23 серпня. Камери, встановлені на борту супутника, дозволили співробітникам агентства визначити місце зіткнення, передає ZN.UA. В цей же час були зафіксовані незначні зміни в орієнтації і орбіті супутника. Разом з тим, співробітники агентства заявляють, що на працездатність супутника зіткнення не вплинуло.

Астронавт NASA опублікував вражаюче відео нічної Землі

Супутник знаходиться на сонячно-синхронній орбіті заввишки 693 км над поверхнею Землі, роблячи 175 оборотів за 12 днів. Його швидкість становить 7,5 км в секунду, тому зіткнення навіть з нерухомим об'єктом може привести до серйозних пошкоджень апарату.

У травні Європейське космічне агентство заявило, що сантиметрова вибоїна на склі ілюмінатора одного з модулів Міжнародної космічної станції стала наслідком зіткнення з космическиим сміттям розміром з піщинку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини науки та it

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку