П'ятниця,
29 липня 2016

Наші спільноти

В рамках "ЛитПолУкрбриг" литовські військові допоможуть українським пристосуватися до процедур НАТО

У той же час литовський військовий підкреслив, що працювати над процедурами НАТО треба "трохи більше".

Иллюстративная фотография / Фото УНИАН
Ілюстративна фотографія / Фото УНІАН

 В рамках функціонування Литовсько-польсько-української бригади «ЛитПолУкрбриг» литовські військові допомагатимуть українським пристосовуватись до процедур Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Як передає кореспондент УНІАН, про це командуючий Батальйону уланів Великої княжни литовської Бірутес, який є частиною «ЛитПолУкрбриг», майор Дарюс Бернотас повідомив журналістам під час навчань батальйону на військовому полігоні у Литві.

"Минулого року у листопаді ми разом брали участь у військових навчаннях (спільні навчання з канадцями "Кленова Арка" (Maple Arch) - УНІАН). Ми працювали над плануванням операції. Я мав можливість зустрітися з українцями, українськими офіцерами і планувати спільну взаємодію з ними. Я повинен визнати, що вони досвідчені солдати, досвідчені офіцери, і вони дуже досвідчені завдяки участі в АТО", - зазначив Бернотас.

Перейти на стандарти НАТО у Міноборони планують до кінця 2018 року

Водночас литовський військовий підкреслив: "Однак, безсумнівно, нам потрібно трохи більше працювати над процедурами НАТО".

"Тому що з процесом планування НАТО, який застосовується у Литві й в інших країнах НАТО, українські військові офіцери не дуже знайомі. Таким чином, у майбутньому, звичайно, ми повинні пристосувати ці процедури під час спільної взаємодії", - наголосив Бернотас.

Як повідомляв УНІАН, 19 вересня 2014 року у Варшаві міністри оборони України, Польщі і Литви підписали договір про створення спільної військової бригади "ЛитПолУкрбриг".

Бригада створена з метою участі в міжнародних операціях, що проводитимуться на підставі мандата Ради безпеки ООН та рішень уповноважених органів Литви, Польщі та України.

Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку