Понеділок,
25 липня 2016

Наші спільноти

"Питання нацбезпеки": Окупанти назавжди заборонили молодіжний фестиваль "КаZантип" у Криму

Так звана прокурор окупованого Криму Наталія Поклонська заявила, що не допустить проведення молодіжних фестивалів «КаZантип» і «Бизуф» на півострові.

REUTERS
REUTERS

Про це повідомляє РИА "Крим".

«Організатори подібних фестивалів повинні розуміти, що вільно проводити такі заходи їм ніхто не дозволить. Це питання національної безпеки; здоров'я молодого покоління, яке повинно бути вільне від згубних пристрастей, підкреслила прокурор», - заявила Поклонська.

Під час одного з рейдів на фестивалі співробітники відомства наркополіції РФ нібито затримали 11 осіб у стані наркотичного сп'яніння. Також окупанти заявили, що у них є претензії до організаторів фестивалю з приводу пожежної безпеки, санітарних норм і скарг жителів населених пунктів, розташованих поблизу місця, де проводився фестиваль.

Наркополіція РФ заявила, що вводить заборону на проведення будь-яких акцій у формі типу «КаZантип».

В окупованому Криму не справляються з наслідками енергоблокади, розлючений Аксьонов відчитав штаби з НС

Музичний фестиваль «КаZантип» проводився в Криму з 1995 року. У липні 2015 року організатори фестивалю відмовилися від проведення заходу в Криму.

24 липня під головуванням Поклонської пройшла нарада з питання законності проведення фестивалю. Представники МНС і Росспоживнагляду повідомили, що місце, обране організаторами, не відповідає необхідним вимогам, а прокуратура району зазначила, що продаж алкоголю на фестивалі суперечить законодавству.

Поклонська vs кримські татари: на окупованому півострові розпочався суд щодо заборони Меджлісу

Як повідомляв УНІАН, проведення фестивалю «Befooz» планувалося в селі Поповка з 31 липня до 16 серпня. Раніше тут 14 років поспіль проводився фестиваль «Республіка Z». 

У 2014 році «КаZантип» переїхав на чорноморське узбережжя Грузії в Анаклію. Організатори визнали, що зазнали збитків через нестачу туристів і високих цін. В лютому 2015 року фестиваль мав відбутися на острові в Камбоджі, однак за два тижні до початку заходу місцева влада заявили про скасування фестивалю через його надмірну «сексуальну активність».

Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку