Субота,
30 липня 2016

Наші спільноти

Адвокат запевняє в марності закликів до Савченко припинити голодування

Адвокат незаконно утримуваної в Росії Надії Савченко Ілля Новіков зазначає, що у неї "є запасний план", як не допустити насильного годування себе під час голодування.

савченко фейгин полозов новиков / facebook.com/RomanTsymbaliuk
Адвокати Савченко Марк Фейгін, Микола Полозов та Ілля Новіков / facebook.com/RomanTsymbaliuk

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами Новікова, сухе голодування Савченко "не залишає нікому часу на маневри, тюремне начальство відповідає за її життя головою, у них напевно є план, як підтримувати її насильно".

"Надія казала, що на цей випадок і в неї є запасний план. Я не знаю, чи вона нападе на охоронців або зробить щось ще настільки ж відчайдушне. З перших днів у СІЗО в липні 2014 вона числиться на спецобліку як схильна до втечі, нападу і суїциду. Не те, щоб вона вже тоді давала до цього підстави, але всі, що називається, чесно попереджені", - написав адвокат.

Гройсман просить Савченко припинити голодування

Новіков зазначив, що пише про це спокійно, "тому що всі хвилювання, коливання і вмовляння з приводу її голодування і можливих наслідків – вже пройдений для нас рік тому етап, вона все одно зробить по-своєму".

"Десятки людей зараз пишуть мені з проханням відмовити її і переконати, що треба будь-якою ціною вижити і т. п. Багато хто впевнені, що знайшли якісь особливі слова і вимагають неодмінно передати їх Надії особисто, тоді вона точно все зрозуміє і передумає. Не передумає, але не буду нікого переконувати. Робіть, пишіть і говоріть, що вважаєте за потрібне", - заявив він.

За словами адвоката льотчиці, вона прийняла своє відчайдушне рішення, і він постарається, щоб воно не виявилося марним".

До МЗС РФ направили запит про можливість обстеження українськими лікарями Савченко

Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку