П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

Російський посол при ОБСЄ пропонує створити на Донбасі склади для озброєнь обох сторін конфлікту

Постпред РФ при ОБСЄ Олександр Лукашевич заявив про необхідність створити склади для зберігання зброї бойовиків і української армії на Донбасі, організувавши цілодобове спостереження за ними представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

лукашевич / kommersant.ru
Олександр Лукашевич пропонує створити склади для зброї на Донбасі/ kommersant.ru

Як повідомили УНІАН в МЗС РФ, про це він сказав у ході виступу на засіданні Постійної ради ОБСЄ у Відні.

МЗС України розповіло про загострення ситуації на Донбасі: у липні в'їхало 19 ешелонів з озброєнням та технікою РФ

«Кроком на шляху до нормалізації повинна стати розробка військових і політичних заходів зміцнення довіри і безпеки. З військової точки зору такою мірою може стати розміщення в демілітаризованих зонах спостерігачів СММ ОБСЄ, відвід техніки і озброєнь до місць складування і встановлення навколо цих складів постів цілодобового спостереження СММ, розробка та введення в дію механізму розгляду кожною стороною інцидентів воєнного характеру з обов'язковим залученням винних до відповідальності», - сказав Лукашевич.

Як повідомляв УНІАН, таким чином, російська сторона має намір легалізувати важке озброєння і військову техніку, поставлену РФ російським бойовикам на Донбас. Передбачається, що після політичного врегулювання ця військова техніка буде передана так званої «народної міліції». Україна вимагає виведення російської військової техніки і озброєння назад в РФ.

Росія на офіційному рівні спростовує постачання зброї і військової техніки на Донбас. Президент РФ Володимир Путін пояснив, що у подібних конфліктах зброя завжди знайдеться.

«Звідки у них (бойовиків - УНІАН) і бронетехніка, і артилерійські системи? В сучасному світі люди, які ведуть боротьбу і які вважають цю боротьбу справедливою для себе з їх точки зору, завжди знайдуть озброєння», - сказав Путін 17 листопада 2014 року в інтерв'ю німецькому каналу ARD.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку