Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

Порошенко підписав закон про соцзахист членів сімей учасників АТО

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції», прийнятий Верховною Радою України 14 липня.

president.gov.ua
Реалізація закону дозволить поліпшити матеріальне становище малозабезпечених сімей, члени яких беруть участь в АТО / president.gov.ua

Як повідомляє офіційне інтернет-представництво президента України, цей закон спрямований на поліпшення соціального захисту родин учасників АТО.

Зокрема, законом вносяться зміни до статей 1 та 4 закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям» щодо не включення до сукупного доходу сім’ї, яка претендує на отримання такого виду державної соціальної допомоги, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і навчального складу, які беруть безпосередню участь в АТО на час її проведення.

Президент підписав закон, який дозволить виділити землю в зоні відчуження під сховище відпрацьованого ядерного палива

Законом встановлено, що до заяви про надання державної соціальної допомоги додається довідка встановленої форми про безпосередню участь особи у АТО.

Реалізація закону дозволить покращити матеріальне становище малозабезпечених сімей, члени яких беруть участь у АТО, наголошується у повідомленнні.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку