Середа,
26 жовтня 2016

Наші спільноти

Доходи місцевих бюджетів Вінницької області за рік зросли більше ніж на мільярд гривень

Як повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, бюджетна децентралізація, що стартувала на початку 2015 року, дала колосальний ефект з точки зору зростання доходів територіальних громад.

REUTERS
REUTERS

«Порівняно з минулим роком, доходи місцевих бюджетів Вінницької області зросли на 1 млрд. 60 млн. гривень, з яких обласний бюджет – лише 140 млн. гривень, а решта – бюджети базового рівня», - зазначив керівник ОДА.

За його словами, бюджетні видатки на 2017 рік будуть формуватися за новим – програмно-цільовим методом, який передбачає наявність конкретної програми з індикативними показниками та відповідним фінансуванням на її реалізацію, передає Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

«Будуть поставлені конкретні завдання, і це дасть чимало відповідей на питання, які в нас стоять сьогодні в галузі освіти, охорони здоров’я, низці інших, – підкреслив Валерій Коровій. - Якщо нам вдасться вибудувати нові орієнтири, нові співвідношення бюджету, то в подальшому ми зможемо працювати в якісно новій бюджетній системі, де можна буде побачити і фінансування українського кіно, і підвищення мінімальних заробітних плат, і підтримку в галузі АПК».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку