Середа,
26 жовтня 2016

Наші спільноти

Голова Тернопільської ОДА просить Кабмін виділити 37 мільйонів субвенції на фінансування профтехосвіти

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна закликав Кабмін виділити 37 млн грн субвенції на фінансування профтехосвіти області до кінця 2016 року.

фото: УНІАН
 Степан Барна закликав уряд виділити 37 млн грн субвенції на фінансування ПТУ / фото: УНІАН

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, про це йдеться у його письмовому зверненні до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«Професійно-технічна освіта в Україні потребує реформування. При цьому потрібно вирішувати питання щодо забезпечення фінансування на зарплати, стипендії та на утримання закладів цього профілю. Так, більшість ресурсів разом з повноваженнями передано на органи місцевого самоврядування. В Тернополі забезпечити заклади профтехосвіти коштами легше, оскільки вони дофінансовуються за рахунок громади обласного центру. Однак у районах ситуаціє є гострішою», – йдеться в зверненні.

Поліція закрила справу проти директора тернопільського ПТУ, який змушував учнів ставати на коліна

Попередньо учора 13 жовтня під стінами адмінбудинку Тернопільської обласної ради викладачі, студенти та представники профспілок закладів профтехосвіти Тернопільщини провели попереджувальний мітинг з вимогою погасити заборгованість та повернути 20% професійну надбавку.

Як повідомляв УНІАН, з 2016 року в рамках бюджетної децентралізації утримання ПТУ було вирішено перекласти на місцеві бюджети. 

Для Тернопільщини утримання закладів профтехосвіти обходиться у 190 млн. грн на рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку