Владислав Кочергін забив переможний гол / фото ФК Зоря

Третього березня відбувся перший матч 1/4 фіналу Кубка України між луганською "Зорею" та представником Першої ліги - рівненським "Вересом".

Зустріч пройшла в Луцьку на стадіоні "Авангард" і завершилася мінімальною перемогою луганського клубу з рахунком 1:2.

Зауважимо, що "Зоря" пропустила першою з пенальті, але потім переламала хід гри та зробила камбек. Спершу зрівняв рахунок хавбек збірної України Дмитро Іванісеня, а переможний м'яч записав у свій актив Владислав Кочергін.

Варто відзначити, що на початку другого тайму гол "Вереса" був помилково скасований - арбітри зафіксували офсайд.

На 76-й хвилині Панасенко Сергій залишив "Верес" у меншості, отримавши червону картку.

"Верес" - "Зоря" - 1:2

Голи: Шестаков, 18 (з пенальті) - Іванісеня, 25, Кочергін, 59

"Верес": Когут, Солдат, Гончаренко, Махньов, Пасіч, Панасенко, Немчанінов,  Полюлях (Кучеров, 16), Дахновский (Сергійчук, 61), Шестаков, Гегедош

"Зоря":  Васіль, Руфаті (Громов, 88) Абу Ханна, Кочергін, Іванісеня, Назарина, Циганікс (Ємець, 70), Юрченко, Шахаб, Кабаєв, Луньов (Хомченовський, 69)

Кубок України 2020-2021: що потрібно знати

• Кубок України 2020-2021 складається з семи етапів: два попередніх етапи, 1/16 фіналу, 1/8 фіналу, 1/4 фіналу, 1/2 фіналу і фінал.
  • Чемпіон України "Шахтар" і володар Кубку України 2019-2020 "Динамо", згідно з регламентом, стартують з чвертьфінальної стадії. Вони приєдналися до шести команд-переможниць 1/8 фіналу.
  • На всіх етапах команди проводять по одному матчу.
  • Чинним володарем трофею є київське "Динамо".
  • 1/2 фіналу Кубку України заплановано на 21 квітня.
  • Фінал Кубка України-2020/21 відбудеться 12 травня в Тернополі на "Міському стадіоні".