Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

ГУР розповіло про розгортання російських військ на південно-західному стратегічному напрямку

Українська розвідка відзначає продовження оперативного розгортання військ та сил Збройних сил Російської Федерації на південно-західному стратегічному напрямку.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

За даними розвідки, розгортання військ продовжується, в тому числі, за рахунок нарощування наземного компонента на міжвидовому полігоні Чорноморського флоту "Опук" (Крим), 243 загальновійськовому полігоні (Молькіно, Краснодарський край), 244 загальновійськовому полігоні "Прудбой" (Волгоградська обл.), військовому полігоні "Серноводский" (Ставропольський край) та перебазування авіації на аеродроми Південного військового округу: Кіровське (Крим), Анапа, Таганрог, Армавір, Кущевська, Єйськ, Мариновка, Приморсько-Ахтарськ.

У розвідці пояснили, яку загрозу для України несе раптова перевірка боєготовності військ Росії (відео)

"Підрозділи з’єднань і частин, які завершили висування до полігонів Південного військового округу ЗС РФ, у т.ч. окупованого Криму, приступили до етапу злагодження, організації взаємодії, бойового та матеріально-технічного забезпечення у складі міжвидових угруповань військ на визначених по навчанню окремих операційних напрямках", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Війна

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку