Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

Україна в Мінську наполягатиме на незворотному та всеохоплюючому припиненні вогню на Донбасі - АП

Україна має намір на зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську 7 вересня ініціювати розгляд питання надання незворотного та всеохоплюючого характеру режиму припинення вогню на Донбасі, який було оголошено з 1 вересня.

УНІАН
Україна хоче незворотності припинення вогню / УНІАН

Про це заявив у радіопрограмі "Донбас. Реалії" заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, йдеться у повідомленні прес-служби глави держави. 

"Засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську відбувається раз на два тижні і якраз там ми хотіли б обговорити питання надання незворотного характеру режиму припинення вогню, який був оголошений за ініціативою Президента України з 1 вересня цього року", - сказав він.

У МЗС Німеччини спростували підготовку нових ініціатив щодо збереження перемир'я на Донбасі - ЗМІ

Як повідомляв УНІАН, 26 серпня Тристороння контактна група заявила про необхідність припинення вогню на Донбасі з 1 вересня, коли розпочнеться новий навчальний рік.

За даними зведень штабу антитерористичної операції, з 1 серпня кількість обстрілів з боку бойовиків значно зменшилася і залишається відносно невеликою, хоча повністю обстріли не припинилися.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Війна

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку