Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

Журналіст розповів, які ділянки в зоні АТО можуть знову стати полем запеклого бою

Російські окупаційні війська не припиняють підготовку до великої війни.

Скриншот видео
Скріншот відео

На фронті існують всі передумови для початку бойових дій на окремих ділянках, і насамперед, зберігається напруженість і постійні перестрілки в районі Авдіївки.

Поранені й контужені військові: Міноборони розповіло про наслідки бойових дій за минулу добу на Донбасі

Таку думку висловив журналіст Юрій Бутусов, пише ZN.UA.

На його думку, слід вибити противника з передмістя і взяти під контроль Ясинуватську розв'язку.

"Це радикально змінить обстановку в даному районі — загрозу для міста буде вирішено, і одночасно — ми ліквідуємо для ворога можливість маневру по фронту в районі Донецьк — Горлівка, повністю перекриємо рокадну дорогу, що має важливе оперативне значення для російських військ", - вважає журналіст.

На думку Бутусова, тут "розведення" можна здійснити тільки силою, тому що здати Авдіївку українські війська не можуть, а російські окупаційні війська, у разі відходу, будуть змушені відкотитися в Ясинувату.

"Проблемною зоною є виступ лінії фронту в районі Слов'яносербська. У цьому районі під час "перемир'я" 2014 року противник захопив значну територію в районі 31-го і 32-го блокпостів. Цей виступ росіяни зайняли за лінією, визначеної мінськими угодами. І цей виступ створює загрозу для українського фронту. "Розведення сторін тут в принципі неможливо — адже російське командування на цій ділянці порушило дипломатичні домовленості. Саме знаходження російських підрозділів на виступі — це вже порушення мінських угод. І щоб забезпечити припинення вогню, тут доведеться домогтися відступу російських підрозділів", - висловив думку журналіст.

Також гарячою точкою залишається район Світлодарської та Дебальцевської дуги, зазначає Бутусов.

"Постійні вогневі контакти і обстріли відбуваються в районі Горлівки. Противник не відмовляється від намірів відкинути наші підрозділи. Тривають бої в районі Зайцево — контроль над цим селом і висотами в цьому районі має важливе оперативне значення. Бойові дії в районі Широкино тривають, і російське командування продовжує обстріл і спроби промацати наші бойові порядки силами невеликих груп піхоти", - зазначає журналіст.

"Насправді російські окупаційні війська не припиняють підготовку до великої війни. По всьому фронту противник веде роботи з будівництва оборонних споруд і підготовки до зими. На жаль, ця робота ведеться в набагато більшому обсязі, ніж це роблять українські війська, помітно виділяється більше будівельних матеріалів, інженерної техніки", - зазначає журналіст.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Війна

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку