П'ятниця,
29 липня 2016

Наші спільноти

У Генштабі РФ заявили, що надають авіапідтримку 11 загонам "демократичної опозиції" Сирії

Зазначається також, що за підтримки російської авіації загони сирійської демократичної армії під командуванням Аймана Флят Аль-Ганіма продовжують наступ на столицю ІДІЛ місто Ракка.

REUTERS
REUTERS

У Генштабі РФ заявили, що надають авіа підтримку, крім сирійських урядових війсь,к ще й 11 загонам «демократичної опозиції» Сирії, які воюють з бойовиками ІДІЛ.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це журналістам сказав начальник головного оперативного управління Генштабу ЗС РФ генерал-лейтенант Сергій Рудськой.

За його словами, «російська авіація надає підтримку патріотичним силам, які ведуть боротьбу з міжнародними терористами на території Сирії».

«Сьогодні літаки ВКС РФ завдають ударів в інтересах 11 загонів демократичної опозиції, які налічують понад 7 тис. осіб», - підкреслив Рудськой.

У Сирії зросла кількість загиблих внаслідок російських авіаударів – правозахисники

Він повідомив про завдання за останні кілька днів ВКС Росії 19 авіаційних ударів в інтересах загонів угруповання «Джейш Ахрар Аль-Ашаір» (Армія вільних племен), яке входить до складу «Південного фронту» Сирійської вільної армії.

Крім цього, за підтримки російської авіації загони сирійської демократичної армії під командуванням Аймана Флят Аль-Ганіма продовжують наступ на столицю ІДІЛ місто Ракка, і за останні дні оволоділи чотирма населеними пунктами. Також загони «Сурейн» і «Челобія» розширили звільнені від екстремістів території з східної і західної сторони греблі через річку Євфрат.

«На південному напрямку за підтримки російської авіації загони «Леви Сходу» і «Каламун» під час наступу на Пальміру просунулися більш ніж на 50 кілометрів і оволоділи населеними пунктами Заза, Кессара і містом Мхассе», - зазначив генерал.

Рудськой заявив, що на даний час загони сирійських патріотичних сил продовжують розвивати успіх на всіх напрямках.

Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку