Середа,
27 липня 2016

Наші спільноти

У Європі пройшли антиісламські мітинги: людей зібралося менше, ніж очікували (фото)

У Дрездені, який вважають оплотом антиісламського руху Pegida, очікувалася участь 10-15 тисяч осіб, утім, за оцінками групи Durchgezählt, на акцію прийшли лише від шести до восьми тисяч людей.

REUTERS
REUTERS

У німецькому Дрездені та кількох європейських містах  в суботу, 6 лютого, пройшли акції прихильників та противників антиісламського руху Pegida

Значно менше людей, ніж очікувалося, відгукнулися на заклик Pegida та взяли участь в акціях руху. Pegida анонсував заходи, спрямовані проти масової міграції, у багатьох містах Європи, повідомляє «Німецька хвиля».

У Дрездені, який вважають оплотом руху, очікувалася участь 10-15 тисяч осіб, утім, за оцінками групи Durchgezählt, на акцію прийшли лише від шести до восьми тисяч людей.

Під час ходи в Дрездені можна було почути гасло: "Меркель має піти!" - учасники критикували політику щодо біженців канцлерки Анґели Меркель.

На мітингу були також помітні кілька російських прапорів та транспаранти із закликами: "Мир з Росією", "Припиніть війну проти Сирії".

Водночас близько двох з половиною тисяч людей вийшли у Дрездені на протест проти ісламофобів.

Значно менші за масштабом акції відбулися у Варшаві, Таллінні, Братиславі, Амстердамі, Дубліні та Празі.

Меркель сподівається, що біженці з часом повернуться на батьківщину

У столиці Чехії противники імміграції та їхні опоненти закидали одні одних порожніми пляшками та феєрверками, поліції довелося розводити два табори протестувальників - близько 1500 прихильників та 400 противників Pegida. Ісламофоби виступили з гаслом "Ні імміграції - стоп меркелізації". "Іслам - це не релігія, це - фашистська ідеологія", - заявив кореспонденту агентства dpa один з прихильників Pegida, тоді як його опонент сказав: "Ми хочемо боротися зі зростанням ксенофобії у чеському суспільстві".

Цього року лише з Туреччини до Європи прибуде близько 1 мільйона біженців - Frontex

Сутичка учасників протесту з поліцією мала місце також в Амстердамі, де на першу акцію руху прийшли лише 200 прихильників Pegida, повідомляє агенція АР. Поліцейських та противників руху було значно більше.

Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку