Понеділок,
25 липня 2016

Наші спільноти

Конфлікт в Ємені посилив вплив "Аль-Каїди" та ІД - розвідка США

Конфлікт в Ємені посилив вплив терористичних організацій «Аль-Каїда» і «Ісламська держава», заявив директор національної розвідки США Джеймс Клеппер.

REUTERS
REUTERS

«Підрозділи «Аль-Каїди на Аравійському півострові» і ІД в Ємені використовували конфлікт і колапс урядових органів влади, щоб роздобути нових рекрутів і союзників і розширити контроль над територіями. У грудні «Аль-Каїда на Аравійському півострові» захопила південний місто Зінджібар на додачу до захоплення міста Мукалла на східному узбережжі», — сказав Клеппер.

ЄС назвав неприйнятним обстріл лікарні "Лікарів без кордонів" в Ємені

Він також зазначив, що Дамаск при іноземної підтримки зможе повернути під контроль низку стратегічно важливих територій, проте кардинально змінити розстановку сил у Сирії урядовим військам не вдасться, пише Росбалт.

«За нашими оцінками, іноземна допомога дозволить Дамаску просунутися у деяких ключових районах, нині підконтрольних опозиції, і уникнути подальших втрат (території), однак йому не вдасться радикально змінити розстановку сил на полі бою», — наголошується в доповіді.

У тексті наголошується, що операції російських військових у Сирії, ймовірно, допоможуть режиму (президента Сирії Башара Асада) повернути під свій контроль важливі території на заході Сирії, наприклад, такі як Алеппо».

Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку