Понеділок,
27 червня 2016

Євросоюз виділив Туреччині перші 95 мільйонів євро на мігрантів

Європейська комісія оголосила про виділення першої частини фінансової допомоги Туреччині для розвʼязання проблеми мігрантів.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться у прес-релізі Єврокомісії, передає "ЄвроПравда". Таким чином, були представлені перші гроші в рамках допомоги ЄС для мігрантів у Туреччині, які передбачають виділення 55 млн євро для задоволення невідкладних потреб сирійських школярів в Туреччині.

Туск: на саміті Туреччина-ЄС будуть шукати способи збереження Шенгенської зони

Також повідомляється, що 40 млн євро буде надано Туреччині в якості гуманітарної допомоги через всесвітню продовольчу програму.

Йоханнес Ган, комісар європейської політики сусідства і розширення оголосив про виділення коштів під час відвідування таборів біженців на південному сході Туреччини в провінції Газіантеп і Кахраманмараш, де він зустрівся з місцевою владою і відвідав фінансовану ЄС школу в Кахраманмараші.

Нагадаємо, 29 листопада 2015 року ЄС та Туреччина уклали угоду, згідно з якою Анкара погодилася допомогти зупинити потік шукачів притулку до Європи в обмін на фінансову підтримку, спрощення візового режиму та відновлення переговорів про вступ до ЄС.

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку