Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

Лукашенко запропонував США нормалізувати відносини на взаємовигідних умовах

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував керівництву США нормалізувати відносини на взаємовигідних умовах.

REUTERS
REUTERS

"Ми ніколи не приховували той факт, що без нормалізації відносин з США ми не матимемо повноцінної зовнішньої політики. Ми не приховуємо, що дуже хотіли б нормалізації відносин з США на взаємовигідних умовах", - заявив білоруський президент на зустрічі з тимчасовим повіреним у справах США в Білорусі Скоттом Роландом, передає Белта.

У Лукашенка заявили про готовність до "перезавантаження" відносин з ЄС і США

Також Олександр Лукашенко відзначив поліпшення відносин між Білоруссю і США. "Сказати, що у нас все добре у стосунках між державами, напевно, буде не зовсім виглядати щиро навіть дипломатично. Але те, що набагато краще, ніж було, і що ми рухаємося в нормальному, правильному напрямку, напевно, ви не станете заперечувати,- сказав Олександр Лукашенко. При добрій волі керівництва США ми дуже багато можемо зробити в найближчому майбутньому".

Глава держави зустрічався з американськими бізнесменами і обговорював з ними інвестиційний клімат в Білорусі. "Я їм кажу: працюйте у нас в Білорусі за американськими законами, ми створимо вам таке правове поле. Вони кажуть: ні, ми хочемо за білоруськими законами. І я їм за це вдячний,- розповів Олександр Лукашенко.- Це для мене дуже сильний важіль і основа для розмови з іншими бізнесменами. Треба віддати належне, що, дійсно, американці - люди абсолютно різні, але це щирі люди, які, бачачи свій інтерес, хотіли б чесно співпрацювати з нашою Білоруссю".

ОлександрЛукашенко підкреслив, що в Білорусі є зобов'язання перед країнами-сусідами, в тому числі Росією, а також такими країнами, як Китай та Індія. "Це наші стратегічні союзники. Ми з ними уклали відповідні угоди", - зазначив він. На думку Олександра Лукашенка, при наявності доброї волі США, країни можуть вирішити будь-які проблеми. "Основа повинна бути одна - щирість, порядність, відвертість і довіра", - сказав білоруський президент.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку