Середа,
26 жовтня 2016

Наші спільноти

Росія проводить масштабні навчання ракетних військ

У різних регіонах Росії — від Тверської області до Алтайського краю проходять стратегічні навчання ракетних військ.

flickr.com/photos/nothingpersonal
Російським військовослужбовцям належить виявити, блокувати і знищити умовних диверсантів / flickr.com/photos/nothingpersonal

Близько 400 одиниць техніки, включаючи автономні пускові установки "Тополь", "Тополь-М" і "Ярс", відпрацьовують завдання несення бойового чергування, повідомляє РИА Новости з посиланням на Міноборони РФ.

"В ході бойового навчання стратегічні ракетники відпрацьовують питання виведення ракетних комплексів на польові позиції, здійснення маршу, розосередження агрегатів зі зміною польових позицій, інженерного обладнання позицій, організації маскування і бойової охорони", — йдеться в повідомленні.

У Міноборони РФ готуються розпочати бойову підготовку нової дивізії на кордоні з Україною

Російські військовослужбовці мають виявити, блокувати і знищити умовних диверсантів. На цьому етапі використовуються і нові бойові протидиверсійні машини (БПДМ) "Тайфун-М" з безпілотними літальними апаратами.

В ході маневрів ракетники також відпрацюють подолання умовно заражених ділянок місцевості, відбиття нападу наземних і повітряних сил супротивника і організацію взаємодії з доданими підрозділами.

"Ракетники також виконають навчально-бойові завдання із проведення умовного пуску ракет", — йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, всього до кінця року в РВСП РФ пройде понад 40 штабних і близько 20 командно-штабних тренувань, близько десяти командно-штабних і близько 50 тактичних і тактико-спеціальних навчань.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку