Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

Генштаб Туреччини назвав організаторів спроби держперевороту в країні

Призвідниками спроби державного перевороту були військовослужбовці зі складу ВПС Туреччини, а також військової поліції.

REUTERS
REUTERS

Про це повідомив виконуючий обов'язки голови Генерального штабу Туреччини Уміт Дандар, передає РБК. За його словами, заколот увечері 15 липня підняли солдати зі складу ВПС Туреччини, а також військової поліції. В. о. голови Генерального штабу уточнив, що верховне командування армії з самого початку переворот не підтримало.

Після спроби перевороту в Туреччині вже затримали понад 1500 осібТакож Уміт Дундар уточнив, що в ході перевороту змовники захопили багатьох командирів військових частин і відвезли їх в невідомому напрямку.

Серед захоплених заколотниками офіцерів був і голова Генерального штабу Хулусі Акар. В даний час він звільнений і знаходиться в безпеці.

Уміт Дундар також пообіцяв, що «паралельні структури» будуть вичищені з турецької армії, а ті, хто зрадили свою країну не залишаться без покарання.

За останніми даними, в ході придушення спроби військового перевороту були затримані 1563 людини. Серед них – генерал Мамдух Хакбилен, який командував армійським угрупованням на Егейському морі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку