Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

ЮНІСЕФ: через діяльність "Боко Харам" 50 тисяч дітей можуть померти від голоду

Майже 50 тисяч дітей, які проживають на північному сході Нігерії, можуть загинути від недоїдання.

REUTERS
REUTERS

Про це заявив директор ЮНІСЕФ в Західній і Центральній Африці Мануель Фонтен, передає Російська служба Бі-бі-сі.

За його словами, це майже чверть від загальної кількості дітей, що живуть в штаті Борно. Вони потребують медичної допомоги і регулярних поставок їжі.

В ЮНІСЕФ відзначають, що багато жителів штату Борно живуть у напівзруйнованих містах і фактично не мають доступу до питної води та їжі. Багато сімей, будинки яких були зруйновані, живуть в антисанітарних умовах.

У Нігерії звільнено понад 800 заручників "Боко Харам"

Раніше Організація об'єднаних націй заявляла, що від голоду в північно-східній частині Нігерії страждають близько 2,5 млн осіб, понад 800 тисяч людей в штатах Борно і Йобе гостро потребують у продовольстві. У лютому організація охарактеризувала ситуацію з продовольством в країні як критичну.

У червні міжнародна організація "Лікарі без кордонів" повідомила, що в місті Баму в штаті Борно за останній місяць померло від голоду понад 200 осіб, залишили свої будинки через нападів бойовиків "Боко Харам".

Угрупування "Боко Харам", незважаючи на понесені ісламістами втрати в боях з урядовими військами і об'єднаним контингентом африканських держав, продовжує представляти серйозну загрозу для регіону. Її активність сильно ускладнює доставку гуманітарної допомоги.

Бойовики "Боко Харам", яка присягнула в минулому році на вірність екстремістській організації "Ісламська держава", ведуть збройну кампанію за насадження фундаменталістської інтерпретації ісламу на півночі Нігерії з 2009 року. Жертвами нападів ісламістів за сім років стало близько 20 тисяч осіб, більше двох мільйонів змушені були покинути свої будинки.

У травні 2014 року Комітет по санкціях Рб ООН визнав "Боко Харам" терористичною організацією.

Як повідомляв УНІАН, за даними ЮНІСЕФ, кожен п'ятий теракт "Боко Харам" в чотирьох африканських країнах робить дитина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку