Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

На з'їзді республіканців у США штаб Трампа запобіг спробі оскаржити його висунення

Спроба супротивників мільярдера Дональда Трампа в Республіканській партії перешкодити його висуненню кандидатом у президенти США завершилася невдачею.

REUTERS
REUTERS

Як повідомляє Російська служба Бі-бі-сі, 18 липня в Клівленді відкрився чотириденний з'їзд партії, на якому республіканці повинні визначитися зі своїм кандидатом на виборах президента 8 листопада.

В цьому році це формальний процес, оскільки Трамп заручився підтримкою республіканців у більшості штатів, отже, більшістю голосів делегатів з'їзду, оскільки вони, згідно з правилами, повинні підтримати того кандидата, за якого проголосували жителі їхнього штату.

Президентські вибори у США: Клінтон втратила перевагу над Трампом, їхні рейтинги зрівнялися

Саме це положення спробували оскаржити противники Трампа в партії, винісши на голосування комітету з правил поправку, що дозволяє делегатам з'їзду голосувати за того кандидата, за якого їм заманеться, не орієнтуючись на думку виборців.

Спочатку відповідного перегляду правил домагалися дев'ять штатів (при необхідних семи), однак в останній момент штабу Трампа вдалося вмовити представників трьох штатів дати задній хід. В результаті питання було знято з порядку денного.

Очікується, що в Клівленд в дні з'їзду прибуде до 50 тисяч чоловік.

REUTERS
REUTERS

Головним спікером першого дня стала дружина мільярдера Меланія Трамп, колишня словенська фотомодель. Американські ЗМІ повідомили, що вона готувалася до промови кілька тижнів з наміром додати до публічного образу чоловіка трохи теплоти і м'якості.

Як повідомляв УНІАН, на вимогу представників Трампа з офіційної програми партії виключили надання Україні летального озброєння.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку