Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

У МЗС РФ відповіли на заяву Пентагону про ціль раптових навчань російських військ

У МЗС РФ вважають, що у висловлюваннях представника прес-служби Пентагону Мішель Балданца про раптову перевірки боєготовності ЗС Росії "намішано багато необґрунтованих і голослівних претензій".

УНИАН
МЗС РФ відповіло на заяву Пентагону щодо раптової перевірки військ / Фото УНІАН

Про це повідомили у зовнішньополітичному відомстві Російської Федерації.

У РФ стверджують, що зарубіжні партнери були в повному обсязі проінформовані про проведення перевірки по лінії Міноборони Росії і отримали всі необхідні пояснення.

У МЗС Росії додали, що Москві "також продовжують приписувати фантастичні наміри, яких не існує, щодо України".

"Претензії до нас виглядають абсолютно недоречними на тлі далеко не бездоганного "послужного списку" самих США у тому, що стосується контролю над озброєннями", - продовжили в тому ж дусі у РФ.

МЗС Білорусі про раптові військові навчання Росії: необхідно інформувати про їхні цілі
Раніше представник Пентагону Мішель Балданца заявила, що Москва скористалася військовими навчаннями, щоб приховати розгортання військ в Україні. Тому від неї очікують дотримання всіх зобов'язань з контролю над озброєннями і забезпечення прозорості військових маневрів.

25 серпня президент РФ Володимир Путін привів у повну боєготовність війська біля кордону з Україною «для локалізації кризових ситуацій». Перевірка триватиме до 31 серпня. Заступник міністра оборони РФ Анатолій Антонов доручено проінформувати військових аташе іноземних держав про проведення раптової комплексної перевірки бойової готовності військ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку