Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

Росія перевірить готовність підприємств до ремонту військової техніки та озброєння в "особливий період"

Росія 30-31 серпня проведе завершальний етап раптової перевірки військ, яку скомандував здійснити президент РФ Володимир Путін.

function.mil.ru
Ударні сили Чорноморського флоту окупантів будуть тренуватися блокувати Керченську протоку / function.mil.ru

Про це повідомляє прес-служба Міноборони РФ.

Раптова перевірка військ в РФ: авіацію перекидають до прикордонного з Україною військового округу

"У рамках мобілізаційних навчань і проведення військових зборів з громадянами, призваними із запасу, проводиться бойове злагодження у складі відділень, взводів і рот територіальної оборони. Буде перевірено готовність ряду підприємств промисловості до виконання покладених мобілізаційних завдань на поставку і ремонт озброєння і військової техніки в особливий період", - говориться в прес-службі.

Крім того, за даними прес-служби оборонного відомства РФ, підрозділи морської піхоти окупантів відпрацюють завдання з вивантаження на великі десантні кораблі з наступною висадкою на необладнане узбережжя.

"Угруповання різнорідних ударних сил Чорноморського флоту і Каспійської флотилії проведуть розіграші ряду епізодів в акваторіях морів з нанесенням поразки групі кораблів умовного противника, припиненням спроби деблокади Керченської протоки і одного з газоконденсатних родовищ, а також із звільненням захопленого терористами прикордонного корабля", - додали в прес-службі.

Як повідомляв УНІАН, за даними української розвідки, згідно з розпорядженням Путіна, здійснюється раптова перевірка бойової і мобілізаційної готовності збройних сил РФ із залученням близько 100 тисяч військовослужбовців. 25 серпня Путін привів у повну боєготовність війська біля кордону з Україною «для локалізації кризових ситуацій».

Перевірка триватиме до 31 серпня. Заступник міністра оборони РФ Анатолію Антонову доручено проінформувати військових аташе іноземних держав про проведення раптової комплексної перевірки бойової готовності військ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку