Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

Влада Узбекистану опублікувала медичний висновок про смерть Карімова

Уряд Узбекистану опублікував медичний висновок про причини смерті глави республіки Іслама Карімова.

REUTERS
REUTERS

Повідомляється, що Карімова госпіталізували 27 серпня з інсультом, а 2 вересня він помер.

Близько 09:00 за місцевим часом 27 серпня Карімова доставили в лікарню в непритомному стані. У президента діагностували гостре порушення мозкового кровообігу з масивним субарахноїдальним крововиливом - інсульт. Після цього серце Карімова зупинилося, але лікарі провели реанімацію і відновили серцебиття глави Узбекистану.

ЗМІ повідомили про приготування до похорону Карімова

«У пацієнта розвинулася атонічна кома (кома третього ступеня) з пригніченням функцій стовбура головного мозку і він був переведений на апарат штучної вентиляції легенів», - відзначається у висновку.

Карімова лікували фахівці з Росії, Німеччини, Монако та Фінляндії. «У процесі проведеної інтенсивної терапії у пацієнта повільно і прогресивно наростали порушення функцій внутрішніх органів (серцево-судинна, легенева та згортальна системи, нирки, печінку) - поліорганна недостатність», - сказано у висновку.

Як повідомляв УНІАН, президент Узбекистану Іслам Карімов помер у п'ятницю, 2 вересня. Повідомляється, що похований Карімов буде 3 вересня згідно з мусульманськими звичаями в своєму рідному місті Самарканді, де спочивають його батьки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку