Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

У Росії "Левада-центр" визнали іноземним агентом

Міністерство юстиції РФ включило дослідницьку організацію "Аналітичний Центр Юрія Левади" в реєстр некомерційних організацій, що виконують функції іноземного агента.

topnews.ru
Рішення може означати згортання та припинення діяльності "Левада-центру" / topnews.ru

Директор "Левада-центру" Лев Гудков заявив "Дождю", що рішення може означати "згортання та припинення діяльності „Левада-центру“". Прес-секретар "Левада-центру" Каріна Піпія додала, що ця новина стала несподіваною для співробітників.

Опитування: росіяни вважають головними ворогами США, Україну та Туреччину

"Факт відповідності організації ознакам некомерційної організації, що виконує функції іноземного агента, встановлений в ході проведення головним управлінням мін'юсту Росії по Москві позапланової документарної перевірки",- йдеться в повідомленні міністерства юстиції.

Раніше визнати "Левада-центр" іноземним агентом російський мін'юст попросив рух "Антимайдан". В організації вважають, що центр проводить дослідження "по лінії міністерства оборони США за замовленням Вісконсинського університету". Лев Гудков тоді заявив, що співпраця з Вісконсинським університетом ніяк не пов'язана з американським військовим відомством.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку