Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

Великобританія прагнутиме підписання угоди про вільну торгівлю з ЄС

У понеділок, 5 вересня, британський міністр Девід Дейвіс висловив впевненість, що Євросоюз не стане тиснути на Великобританію у питанні Brexit, оскільки ЄС сам має економічні проблеми. 

REUTERS
REUTERS

За його словами, Великобританія після виходу з ЄС навряд чи зможе залишитися учасницею внутрішнього ринку спільноти, передає Deutsche Welle.

Дейвіс зазначив, що Лондон прагне доступу до європейського ринку, але не членства в ньому. Тому британський уряд прагнутиме підписання угоди про вільну торгівлю з ЄС.

Віце-канцлер Німеччини: майбутнє ЄС під загрозою через Brexit

Міністерство Дейвіса було укомплектоване 180 працівниками, яким допомагають ще 120 співробітників у Брюсселі.

Тим часом, у парламенті Великобританії обговорили петицію, підписану понад чотирма мільйонами британців, які вимагають проведення повторного референдуму щодо Brexit. Уряд країни виключив можливість повторного референдуму, посилаючись на те, що підготовка до формального "розлучення" вже триває.

Раніше, в ході виступу на саміті країн Великої двадцятки, прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що "Brexit означає справді Brexit", і вихід з ЄС обов'язково відбудеться, хоча Лондон планує формально не ініціювати його цього року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку