П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

Продана за $10 млн картина голландського художника виявилася підробкою

Продана в 2011 році за 8,5 млн фунтів ($10,7 млн) картина, автором якої вважався голландський живописець Франс Халс, оголошена підробленою.

Работы фальсификатора могли быть проданы на общую сумму, превышающую 200 млн фунтов / Фото weissgallery.com
Роботи фальсифікатора могли бути продані на загальну суму, що перевищує 200 млн фунтів / Фото weissgallery.com

Як йдеться в заяві аукціонного будинку "Сотбіс", угода вже анульована. Клієнту повернули повну вартість покупки після того, як експертиза встановила, що картина "Портрет невідомого" є "поза всякими сумнівами" підробленою, передає Російська служба Бі-бі-сі.

Аукціонний дім повідомив, що за згодою продавця картини поінформував покупця про можливі проблеми з достовірністю роботи. Картина була піддана доскональному технічному аналізу, який показав, що при її виготовленні були використані сучасні матеріали.

Рідкісний автомобіль "Альфа Ромео" 1939 року продадуть на аукціоні (фото)

"Це вказує на те, що картина ніяк не могла бути написана в XVII столітті", - йдеться в заяві "Сотбіс".

Експертиза знадобилася після того, як стала з'являтися інформація про вмілого фальсифікатора, який перебуває на свободі і чиї підробки могли бути продані на загальну суму, що перевищує 200 млн фунтів.

Як вважають, серед виконаних ним підробок та робота, яку приписують італійському майстру Ораціо Джентілескі, що зберігалася в британській Національній галереї.

Картина "Давид споглядає голову Голіафа" була передана галереї у тимчасове користування її нинішнім власником в 2013 році і виставлялася аж до березня нинішнього року. Зараз вона повернута господареві.

Ще одна спірна робота, що приписується художнику епохи Відродження Лукасу Кранаху Старшому, була заарештована французькою владою в березні, після того, як виникли сумніви в її достовірності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку