Минулі контакти можуть стати об’єктом критики / Фото REUTERS

Ці контакти можуть стати об'єктом критики, якщо Джуліані буде номінований на посаду керівника зовнішньополітичного відомства, передає Радіо Свобода за інформацією AP і Reuters.

У 2012 році зустрівся в столиці Сербії Белграді з нинішнім прем’єр-міністром Сербії Александаром Вучичем. Тоді Вучич був лідером Сербської прогресивної партії. Ця політична сила була союзником екс-президента Югославії Слободана Мілошевича, який за свої дії в 1990-х роках перебував під судом у Гаазькому трибуналі.

Повідомлення про активність Джуліані спонукало тодішнього держсекретаря США Гілларі Клінтон назвати в електронному листуванні такі дії «обурливими». Посольство США в Белграді тоді видало заяву, що Сполучені Штати не підтримують жодну сторону на виборах у Сербії.

Відео дня

Читайте такожWSJ назвав основних кандидатів на посаду держсекретаря США

Ще два епізоди, які можуть викликати критику, стосуються російських та іранських контактів Джуліані.

Сам Джуліані розглядає його закордонні поїздки і контакти як одну з головних причин, чому він є достатньо кваліфікованим для роботи держсекретарем. «Я був у 80 країнах, 150 різних зарубіжних поїздках. Це виступи, консультування з питань безпеки, де я допоміг боротися зі злочинністю», – сказав Джуліані в інтерв'ю Fox News 15 листопада.

Джуліані критикував колишнього держсекретаря Гілларі Клінтон за її зв’язки з урядами іноземних держав і керівництвом корпорацій, коли вона працювала в Білому домі.