Вівторок,
24 жовтня 2017
Наші спільноти

Вибір кондиціонера: тип, потужність, дизайн, виробник

Кондиціонери бувають побутовими (спліт-системи, віконні та мобільні моделі) танапівпромисловими (касетні, канальні та колонні). Останні монтують у місцях загального користування, сучасних котеджах та старих будинках (не псують фасад будівлі. Інтернет-магазин «Технопрестиж» дав рекомендації по вибору кондиціонера по типу, потужності, дизайну та виробнику.

Як розрахувати потужність кондиціонера?

Якщо прилад працюватиме на межі можливостей, прослужить 1–3 роки. Ось чому важливо правильно розрахувати потужність. Варто взяти до уваги:

1. Об’єм приміщення. Якщо висота стелі до 2,7 м, кожен квадратний метр помножте на 100 Вт, якщо до 2,9 м — на 110 Вт. А якщо стеля висока (2,9–3,2 м), помножте на 120 Вт.

2. Матеріал стін. Будинки з цегли прогріваються повільніше, ніж з бетону. Тому власникам квартир та офісів у панельних багатоповерхівках потрібно до потужності кондиціонера додати 10–30 %.

3. Кількість людей. На кожного мешканця квартири або робітника офісу необхідно додати 100 Вт.

4. Кількість задіяної електротехніки. На кожен комп’ютер, телевізор, холодильник сліддодати по 300 Вт.

5. Поверх та розташування приміщення відносно сторін світу. Якщо вікна або стіна виходять на південь, до потужності потрібно додати 20 %. Так само зробіть, якщо квартира знаходиться на верхньому поверсі без горища.

6. Кількість вікон та дверей. Якщо в приміщенні кілька дверей, які часто відчиняються, а також 2–3 вікна, додайте до результату 30 %.

Як не зіпсувати дизайн квартири чи офісу?

Побутові спліт-системи, які постачає інтернет-магазин «Технопрестиж», встановлюють до початку ремонтних робіт або після їхнього завершення. Вони практично не впливають на дизайн, оскільки всередині приміщення розташовують лише внутрішній блок.

Віконні кондиціонери зменшують ступінь освітлення приміщення і вимагають модифікації склопакетів. Такі прилади більш помітні, ніж спліт-системи.

Мобільні прилади не вимагають спеціального встановлення — тільки отвір у стіні або кватирку, щоб спрямувати гаряче повітря через гнучкий повітропровід на вулицю.

Напівпромислові кондиціонери регулюють мікроклімат одразу в кількох приміщеннях. Касетні та канальні моделі непомітні — вбудовуються відповідно в підвісну стелю та вентиляційні системи. Колонні пристрої використовують, коли немає особливих вимог до дизайну.

Який бренд обрати?

Кондиціонери можуть коштувати дорого, належати до середньої цінової категорії або бути дешевими.

1. Найдорожча кліматична техніка японських брендів Daikin, Hitachi, Toshiba, Mitsubishi, Kentatsu служить до 20 років.

2. До середньої цінової категорії належать корейські LG та Samsung, а також американські кондиціонери Cooper&Hunter. Вони розраховані на 10 років експлуатації.

3. Дешевше коштує кліматична техніка інтернаціональних та китайських компанійGree, Midea (Idea), Neoclima, Tosot. Вони добре зарекомендували себе в Україні та ЄС.

Відвідайте інтернет-магазин«Технопрестиж». Вся продукція сертифікована в Україні та обслуговується в авторизованих сервісних центрах. Гарантія — до 3 років.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку