Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Стартап Person.Money ввів у користування криптовалюту майбутнього

У грудні 2015 року стартап Person.Money презентував свій новий продукт — монети Personcoin. У проект інвестували понад 1,5 млн доларів. За словами засновника компанії, кошти надійшли за рахунок продажу Personcoin за Bitcoin.

Стартап фінансується в основному приватними особами. Відразу після запуску проекту в грудні 2015 року в нього інвестували $655 000. У січні цього року надійшло ще $800 000.

Отримані кошти витрачаються на оформлення банківських ліцензій та рекламну кампанію Person.Money в США, Європі, Індонезії, КНР та Росії. На даний момент сервісом користуються більше 10 000 чоловік.

Головний офіс компанії базується в Празі. Проект заснований в листопаді 2014 року латвійським підприємцем Viktors Sinavskis. Відділ розробки знаходиться в Ризі, а відділи продажу та реклами — в Лондоні і Ризі.

Монети Personcoin, представлені компанією Person.Money (https://personmoney.com), є окремими рекламними майданчиками. Власник валюти отримує можливість рекламувати свої продукти або послуги, а також може продати рекламне місце третій особі. Принцип Blockchain — основа для роботи даної системи.

Система Person.Money дозволяє виконувати мультивалютні грошові перекази в межах однієї бази Blockchain. Інформація про транзакції зберігається. Personcoin можуть легально використовуватися на ринках Росії та Китаї, на відміну від Bitcoin.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку