Четвер,
23 лютого 2017

Наші спільноти

Стартап Person.Money ввів у користування криптовалюту майбутнього

У грудні 2015 року стартап Person.Money презентував свій новий продукт — монети Personcoin. У проект інвестували понад 1,5 млн доларів. За словами засновника компанії, кошти надійшли за рахунок продажу Personcoin за Bitcoin.

Стартап фінансується в основному приватними особами. Відразу після запуску проекту в грудні 2015 року в нього інвестували $655 000. У січні цього року надійшло ще $800 000.

Отримані кошти витрачаються на оформлення банківських ліцензій та рекламну кампанію Person.Money в США, Європі, Індонезії, КНР та Росії. На даний момент сервісом користуються більше 10 000 чоловік.

Головний офіс компанії базується в Празі. Проект заснований в листопаді 2014 року латвійським підприємцем Viktors Sinavskis. Відділ розробки знаходиться в Ризі, а відділи продажу та реклами — в Лондоні і Ризі.

Монети Personcoin, представлені компанією Person.Money (https://personmoney.com), є окремими рекламними майданчиками. Власник валюти отримує можливість рекламувати свої продукти або послуги, а також може продати рекламне місце третій особі. Принцип Blockchain — основа для роботи даної системи.

Система Person.Money дозволяє виконувати мультивалютні грошові перекази в межах однієї бази Blockchain. Інформація про транзакції зберігається. Personcoin можуть легально використовуватися на ринках Росії та Китаї, на відміну від Bitcoin.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Разное

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку