П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

База агентств нерухомості Києва від порталу Mesto.ua

Іноді складності при продажі, покупці квартири чи здачі її в оренду виникають ще на етапі пошуку ріелторського агентства. Складно знайти джерело, де була б сконцентрована вся необхідна інформація про них. У газетах свою діяльність рекламують тільки окремі компанії, і зрозуміло, що навряд чи в одному номері тієї чи іншої газети їх буде занадто багато. І перевірити відповідність обіцяного в рекламній публікації дійсності ви теж не зможете.

Зрозуміло, що не будеш шукати їх і за вивісками і обходити всі підряд. Тим більше немає гарантії, що контора, яка попалася вам першою на шляху, сумлінна і з доступними цінами на свої послуги. Але вихід є - спеціалізовані портали нерухомості - такі, як kiev.mesto.ua. На ньому є розділ, де представлений перелік агентств по кожному з регіонів.

У чому плюси пошуку ріелтора через портал нерухомості Mesto.ua

Це не просто зведені дані про всі компанії, які займаються операціями з нерухомістю - тут відібрані тільки ті, у кого репутація бездоганна і кому можна беззастережно довіряти.

А це надзвичайно важливо, оскільки сьогодні на ринку нерухомості є чимало фірм-одноденок, які не дуже сумлінно ставляться до своєї роботи - не перевіряють юридичну «чистоту» квартири, завищують вартість своїх послуг, намагаються «пропхнути» під виглядом вигідної пропозиції нерухомість з істотними недоліками. Недосвідчений обиватель навряд чи це помітить, і про те, що його обдурили, зрозуміє вже тоді, коли відбулася угода.

Як користуватися пошуковиком агентств:

·         Зайти на kiev.mesto.ua/professionals/agency/;

·         Ввести назва регіону та міста;

·         Клікнути на кнопку «знайти».

Ще простіше зі столичними агентствами - кращі з них розміщені на першій сторінці вищевказаної вкладки.

Для зручності пошуку інформація про агентства і приватних ріелторів на сайті розділена. Якщо ж ви знаєте назву фірми або прізвище маклера, і просто хочете знайти їх контакти або почитати про нех детальну інформацію, тоді вбивайте в пошуковик ці дані. Більше того, під «візиткою» кожної фірми розміщуються об'єкти, яка вона пропонує до продажу або до найму. Це не тільки квартири, а й будинки, земельні ділянки та офісні, виробничі приміщення. Оголошення проілюстровані фотографіями, що дає можливість віддалено зробити попередній висновок, чи підійде вам це житло. Для наочності окремо розміщується карта, на якій показано місце розташування кожного з пропонованих об'єктів.

Всього на сайті розміщені «візитки» 49 різних агентств / ріелторів. Заслуговує уваги і вкладка «відгуки», яка дасть вам уявлення, як обслужила та чи інша компанія конкретного клієнта, чи виникали проблемні моменти. Там же ви зможете після того, як скористаєтеся її послугами, залишити повідомлення і про свої враження і результати співпраці.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку