Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

"Стіролбіофарм" ніколи не платив податки в ДНР

В останні дні в інтернеті з'явилася брехлива інформація про те, що нібито підприємство «Стіролбіофарм», розташоване в м. Горлівка Донецької області на території, контрольованій владою, так званої, Донецької народної республіки, перераховує податки до бюджету ДНР і навіть приймало на своїй території одного з лідерів сепаратистів Дениса Пушиліна.

Як директор підприємства, офіційно заявляю, що ця інформація не відповідає дійсності, є від початку до кінця брехливою, спрямована на дискредитацію підприємства.

Насправді, з липня 2014 «Стіролбіофарм» не проводить жодної виробничої діяльності, фактично підприємство зупинено, працівники перебувають у відпустках. Велика частина колективу виїхала з Горлівки і знаходиться в Києві. Природно, ніяких податків до бюджету самопроголошеної республіки підприємство «Стіролбіофарм» не платить, тому що є українським підприємством і ніколи не проходило реєстрації в структурах ДНР.

ТОВ "Стіролбіофарм" є підприємством, яке сплачує податки виключно до бюджету України і працює виключно за українським законодавством. Цей факт підтверджує Довідка (форма 4-ОПП) від 14.04.15 р № 1505721400083 про те, що підприємство знаходиться на обліку в Горлівській податковій (код ДПІ-572) у м Артемівськ. Офіс ТОВ "Стіролбіофарм" територіально знаходиться в м. Київ.

Всі контакти з підприємством, яке знаходиться в м Горлівка, де знаходяться виробничі потужності, відсутні. Все, що там відбувається, співробітники київського офісу ТОВ "Стіролбіофарм" і його засновники дізнаються зі ЗМІ.

У 2014 р. ТОВ "Стіролбіофарм" сплатив до бюджету України сумарно податків на суму 10 382 тис. грн., через реалізацію товарних залишків в 2015 р. - 33,5 тис. грн.

Товарні залишки, які ТОВ "Стіролбіофарм" реалізувало в другій половині 2014 в 2015 і в 2016 рр. були напрацьовані і вивезені до середини липня 2014 р. (до моменту початку бойових дій і захоплення підприємства терористами). Продукція була вивезена до м. Обухів Київської обл. на ТОВ "Стіролоптфармторг", згідно договору відповідального зберігання № 190514 від 19.05.14 р.

Закликаю журналістів ретельніше перевіряти інформацію і не сприяти поширенню неправдивих відомостей.

В даний момент юридична служба "Стіролбіофарм" вивчає можливості юридичного реагування.

Едуард Савченко

директор "Стиролбіофарм"

(м. Горлівка, Донецька область, Україна)

E-mail: office.stirolbiopharm@gmail.com

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку