Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Рейтинг найпопулярніших послуг з ремонту комп'ютерів від Регул Техно

За результатами минулого року компанія Регул Техно сформувала рейтинг найпопулярніших послуг з ремонту комп'ютерів. Лідером є переустановка Windows.

Враховуючи масову комп'ютеризацію населення, ремонт комп'ютерів в Києві є послугою, що користується широкою популярністю. Запити користувачів відрізняються сталістю: в першу чергу їх цікавить установка програмного забезпечення, а ремонт «заліза» — на останній позиції за популярністю.

Чому більшість користувачів замовляє перевстановлення Windows?

Здавалося б, одна з найпростіших операцій з комп'ютером, — заміна операційної системи, не повинна викликати проблем навіть у школяра. І найчастіше саме вони є домашніми «комп’ютерними спеціалістами». Дорослі люди продовжують з побоюванням ставитися до високотехнологічних пристроїв, довіряючи їх ремонт професіоналам.

У більшості випадків практично всі проблеми з повільною роботою ПК можна вирішити одним із способів (або їх поєднанням):

видалення вірусів — велика кількість шкідливих програм сильно знижують швидкодію системи;

чистка реєстру — залишки встановлених і видалених раніше програм фрагментують пам'ять на ЖД;

видалення тимчасових файлів — більшість програм створюють папки для розпакування своїх архівів при установці, але часто «забувають» їх видаляти;

дефрагментація — спрощує роботу системи завдяки раціональному заповненню кластерів.

У сервісному центрі із серйозною репутацією завжди пояснять клієнту, які роботи необхідно провести і для чого вони потрібні.

Ремонт клавіатури ноутбуків

Недивно, що при необережному поводженні з переносними комп'ютерами страждає саме клавіатура. Солодкий чай, кава і навіть шампанське після корпоративів виводять ремонт клавіатури на друге місце за кількістю звернень.

Основна проблема в цьому випадку пов’язана з тим, що користувачі намагаються самостійно відремонтувати ноутбук, висушивши його і навіть не відразу відключивши. Але липкі патьоки на платі є хорошим провідником, що найчастіше призводить до коротких замиканнями. Тому дуже рідко вдається обійтися без повної заміни клавіатури.

Ремонт моніторів

Третє місце займає ремонт моніторів — одного з найдорожчих елементів ПК. Так, аксесуари ремонтують рідко. А ось відремонтувати монітор все ж дешевше.

Найбільш неприємним в цьому випадку буде вихід з ладу матриці, що характеризується кольоровими смугами по екрану. А ось відсутність зображення якраз не привід для розпачу: тут причиною може бути несправність лампи підсвічування або блоку живлення монітора.

Причини низької популярності апаратного ремонту

Останнє місце в рейтингу по частоті звернень займає апаратний ремонт — заміна жорсткого диска, відеокарти та іншого «заліза». Основна причина — висока надійність комплектуючих, які вкрай рідко ламаються самостійно.

Крім того, після декількох років комп'ютери безнадійно застарівають, тому набагато ефективніше придбати новий ПК, ніж купувати нові деталі. Іноді поломка стає причиною апгрейду комп'ютера, в чому співробітники Регул Техно завжди раді допомогти. Своєму ПК можна дати друге життя ще на кілька років!

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку