П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

Лікування раку грудей в Ізраїлі: міфи і реальність

Чому пацієнтки з усього світу їдуть лікувати рак грудей в Ізраїль? Пояснюють фахівці центру Bookimed.

Ізраїльська медицина заслужила звання однієї з кращих в світі по лікуванню онкології. Рак грудей у ізраїльтянок — одне з найпоширеніших онкологічних захворювань, тому боротьба з цим видом раку буквально ведеться на державному рівні. Точність діагностики та ефективність лікування онкології молочної залози в Ізраїлі досягли одних з кращих в світі показників. Саме цей фактщорічно переконує тисячі жінок з різних країн їхати лікувати рак саме вІзраїль.

Рак грудей для багатьох українських жінок звучить як вирок, але сучасна медицина Ізраїлю геть розвіює цей стереотип, пропонуючи ефективне лікування раку молочної залози, після якого жінка може повернутися до повноцінного життя. У нашій же країні найпоширенішим методом лікування раку грудей є тотальне видалення молочної залози і сильна хіміотерапія.

5 фактів про лікування раку молочної залози в Ізраїлі

Діагностика: вчасно і точно! Ефективне лікування неможливе без своєчасної і коректної діагностики. В ізраїльських клініках для цього є все необхідне: досвідчені лікарі, сучасне обладнання і передові методики.

Сучасне лікування: комплексний підхід, з делікатною хіміотерапією, імунотерапією, радіо- і гармонотерапією. Висока ефективність і мінімальні побічні ефекти.

Органозберігаюча хірургія: у багатьох випадках груди можна і потрібно рятувати, тому ізраїльські лікарі роблять «ювелірні операції» з видалення пухлин за допомогою роботизованої техніки.

Відновлення та реабілітація: коли розміри пухлини не дозволяють повністю зберегти груди, то лікарі роблять все можливе, щоб відновити їх відразу під час операції або в термін, найближчий після неї. А реабілітація дозволить підготуватися до повернення до повноцінного життя.

Прийнятні ціни: Ізраїльська онкологічна медицина — це бренд, але при цьому ціни набагато нижче, ніж в США чи Німеччині, а результати лікування можуть бути навіть кращі. Проблемою може бути велика кількість посередників, які бажають заробити на іноземних пацієнтах, але пройти лікування в Ізраїлі без сплати комісії можливо. Можна звернутися за консультацією Міжнародного центру допідтримки пацієнтів Bookimed, який вже допоміг в організації лікування в Ізраїлі763 жінкам з 42 країн.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку