Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

1 мільйон гривень - результат акції "Дивосерце" від Philips і "Фокстрот"

10 лютого 2016 року в київському Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії відбулася презентація сучасного медичного обладнання, придбаного в рамках благодійної ініціативи «Дивосердце».

Компанія Philips спільно з торговельною мережею «Фокстрот» та за підтримки благодійного фонду «Відкриті серця» проводила благодійну акцію «Дивосердце» в листопаді і грудні 2015 року. Організатори акції мали на меті акумулювати 1 000 000 гривень на придбання сучасного медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в Києві. Взяти участь в акції міг кожен охочий - для цього потрібно було зробити покупку техніки Philips в магазині торговельної мережі «Фокстрот». З кожної покупки компанія Philips перераховувала частину суми на придбання обладнання для столичного дитячого кардіоцентру. В знак подяки покупець отримував сувенірне серце, яке спеціально для акції розробила посол програми і відомий український дизайнер Вікторія Гресь.

За два місяці завдяки щирому відгуку покупців «Фокстрот» вдалося отримати 1 мільйон гривень, що дозволило придбати пересувний компактний рентгенівський апарат Practix 360, що забезпечує високу якість рентгенівських знімків.

Крім того, до соціальної ініціативи приєдналася міжнародна благодійна організація Philips Foundation, яка додатково виділила на потреби кардіоцентру 30 000 євро. З їх допомогою придбали три портативних монітора пацієнта IntelliVue MX450, що призначені для отримання всіх необхідних даних про стан хворого.

- Фокус соціальної відповідальності «Фокстрот» - здоров'я маленьких українців, - коментує В'ячеслав Поврознік, виконавчий директор торговельної мережі «Фокстрот». - Не перший рік в рамках взятих на себе зобов'язань ми співпрацюємо з однодумцями по всій Україні, включаючи столичний Центр дитячої кардіології та кардіохірургії України. Влітку 2011 року перед відкриттям цієї установи нам стало відомо, яка техніка зробить комфортним одужання маленьких пацієнтів - і ми передали для оснащення палат 20 кондиціонерів. І зараз спільно з партнерами раді знову допомогти Центру.

- Наш центр - найбільший в Європі. Ми допомагаємо дітям з самого народження, близько 70% немовлят з усієї України отримують допомогу саме в нашому закладі. Але успіхи в лікуванні неможливі без використання сучасних розробок науки і техніки. Іноді дуже складно транспортувати хвору дитину після важкої кардіохірургічної операції, а новий пересувний рентгенапарат та портативні монітори Philips дозволяють провести необхідні обстеження прямо в палаті, без переміщення маленьких пацієнтів, - резюмував Ілля Ємець, директор науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, доктор медичних наук, заслужений лікар України.

 - Ми дякуємо всім, хто взяв участь в акції «Дівосердце». Завдяки небайдужим українцям ми змогли придбати найсучасніше обладнання для кардіоцентру. Це був перший проект з переліку ініціатив Philips, завдання яких - боротися з серцево-судинними хворобами, важливою проблемою для українського суспільства, - прокоментувала Ірина Березовська, генеральний директор компанії Philips в Україні.

Довідка: за даними ВООЗ щорічно в Україні народжується близько 5 000 дітей із вродженими аномаліями серцево-судинної системи. Рівень смертності при вроджених вадах серця сягає 80%. Близько 40% дітей з вродженою вадою серця помирає у віці до одного  місяця. Однак більшість таких дітей можна врятувати, якщо вчасно зробити операцію. Саме такі операції проводить в Україні Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії - найбільший кардіохірургічний центр Європи. Близько 70% дітей України, яким необхідна термінова оперативна кардіологічна допомога, отримують її в Центрі.

Про мобільну рентгенографічну систему Practix 360:

PhilipsPractix 360 - пересувний рентгенівський апарат, що забезпечує незмінно високу якість рентгенівських знімків в умовах стаціонару. Легкий, компактний апарат унікальної конструкції оснащений чотирма поворотними колесами, які дозволяють переміщати його в будь-якому напрямку. Палатним рентгеном Practix 360 легко маневрувати у вузьких коридорах і між близько розташованими рядами ліжок. Апарат розрахований на тривалий термін служби і дозволяє виконувати всі стандартні рентгенівські дослідження. Крім того, він оснащений набором спеціальних функцій, завдяки яким він стає ідеальним рішенням для діагностичних досліджень в педіатрії.

Про портативний монітор пацієнта IntelliVue MX450:

IntelliVueMX450 - сенсорний широкоформатний екран з діагоналлю 12 дюймів. Зручний і простий інтерфейс моніторів дозволяє приділяти більше уваги наданню допомоги пацієнтам замість того, щоб витрачати час на освоєння пристрою. Володіє вбудованими клінічними інструментами, завдяки яким можна узагальнювати і візуалізувати комплекс медичних даних і виявляти взаємозв'язки між ними, створювати докладні електронні медичні картки. Оптимізовано для складних робочих процесів - оснащений вбудованою ручкою, може працювати на батареї, виконаний в надійному корпусі і підходить для транспортування по медичній установі.

Про торговельну мережу «Фокстрот»:

ТМ «Фокстрот. Техніка для дому» є провідною роздрібною мережею з продажу електроніки і побутової техніки в Україні, а також лідером у своїй категорії за рівнем знання, відвідування і покупок за даними TNS Ukraine (MMI за 1 квартал 2015 року). Станом на лютий 2016 року в Україні налічується 180 супермаркетів ТМ «Фокстрот. Техніка для дому». Магазини представлені в 89 обласних і районних центрах України. Більше інформації тут - foxtrot.com.ua.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) - це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій у галузі охорони здоров'я, споживчих товарів і світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2015 році обсяг продажів склав 24,2 млрд євро, в представництвах компанії працюють 104 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія займає провідні позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в області енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв і засобів по догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook.

Про науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії України:

Центр є головною установою Міністерства охорони здоров'я України в галузі дитячої кардіології та кардіохірургії, основним методичним та лікувальним центром. Тут проводять діагностику, медикаментозне лікування і хірургічну корекцію вроджених вад серця і судин у дітей. Центр - єдина високоспеціалізована медична установа в Україні, де проводять корекцію складних вроджених вад серця незалежно від віку пацієнта. Стратегія Центру спрямована на ранню діагностику патології та своєчасну корекцію вади для забезпечення високої ефективності лікування. Більше інформації на uccc.com.ua.

Про БФ «Відкриті серця України»:

Благодійний фонд «Відкриті серця України» - це фонд допомоги кардіологічним відділенням дитячих лікарень України. Завдяки однодумцям у Фонда є можливість реалізовувати проекти відразу в декількох напрямках: Здоров'я, Освіта, Суспільство, Спорт, Культура. На сьогоднішній день БФ «Відкриті серця України» входить у число кращих благодійних організацій України (за результатами рейтингу HALLMARKER 2013 року). Більше інформації на openhearts.ua.

Про бренд Victoria Gres:

Бренд Victoria Gres був створений в 1993 році художником і дизайнером Вікторією Гресь. Це інтелектуальний одяг з підкреслено декоративними рішеннями. Вікторія багато років присвятила розробці авторських технологій фарбування та обробки тканин. Створений в 1993 році, сьогодні бренд Victoria Gres - це три лінії одягу Victoria Gresby GRES, Victoria Gres DENIM, Victoria GresCouture, а також лінія авторських аксесуарів. Крім того, активно розвивається напрямок Gresdécor. Більше інформації на victoriagres.com.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку