Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

Відомий український дизайнер Андре Тан презентує авторську колекцію одягу ексклюзивно для "МЕТРО Кеш енд Кері Україна"

16 лютого, 2016 р., Київ – Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» разом з відомим українським дизайнером Андре Таном впроваджують передові європейські тенденції на українському ринку роздрібної торгівлі. Авторська колекція дизайнерського одягу за доступною ціною вперше буде ексклюзивно представлена у 23 торговельних центрах METRO в Україні.

Починаючи з 24 лютого 2016 року, у всіх торговельних центрах METRO у відділі «Шафа» можна буде придбати якісний та доступний дизайнерський жіночий одяг під брендом «ШАФА by A.Tan», створений спеціально для клієнток компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» відомим українським дизайнером Андре Таном.

«Не секрет, що відомі європейські дизайнери часто співпрацюють з мас-маркетом, створюючи авторські колекції для великих торговельних мереж. Це вже навіть стало своєрідною модною тенденцією, яку ми з радістю запроваджуємо в Україні у нашому спільному проекті з METRO Cash & Carry. Колекція одягу «ШАФА by A.Tan» - це мрія, яку ви можете собі дозволити», - коментує Андре Тан.

Пілотна колекція «ШАФА by A.Tan» складається із базових речей сезону весна-літо: джемпери, блузи, туніки, спідниці, брюки та, звичайно ж, характерні сукні-maxi з тонким паском, що вже стали візитівкою дизайнера.

«Ми ще раз доводимо, що METRO Cash & Carry є флагманом у впровадженні найкращого європейського досвіду та інновацій в Україні. Цього разу ми стали першим оператором роздрібної торгівлі, який вводить українського виробника одягу під українським брендом у власний асортимент. Таким чином,  наслідуючи передові тенденції, ми даємо своїм клієнтам можливість не просто придбати якісний та доступний одяг, а стати частиною нової сторінки високої моди, яка стає ближчою завдяки співпраці двох професіоналів», - коментує Юлія Пилипенко, директор із продажів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».    

Нагадаємо, що наприкінці 2015 року в торгівельних центрах METRO завершилося впровадження інноваційного для мережевої торгівлі проекту «магазин в магазині».  Відтепер у всіх 23 магазинах METRO функціонують концептуальні магазини одягу «Шафа» з ексклюзивним асортиментом та унікальними пропозиціями для клієнтів.

Офіційна презентація, прес-брифінг та показ колекції за особистої участі Андре Тана відбудеться 27 лютого 2016 року у Києві, в ТЦ METRO Позняки (пр-т П. Григоренка, 43).

Для отримання акредитації, будь ласка, звертайтеся до прес-служби компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за контактами, що вказані нижче.     

З моменту виходу на ринок України в 2003 році METRO Cash & Carry відкрила 27 класичних магазинів: чотири в Києві, три в Одесі, два у Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Харкові та Львові, по одному у Луганську, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Макіївці, Маріуполі та Житомирі; та 4 магазини оптової торгівлі «Бери Вези»: у Кременчуці, Кіровограді, Тернополі та Луцьку. За понад 12 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2014/2015 фінансовий рік склав 425 млн. євро.

__________________

METRO Cash & Carry управляє 741 центрами оптової торгівлі в 25 країнах. Чисельність персоналу компанії нараховує більш ніж 112 000 чоловік, а обсяг її продажів за 2014/2015 фінансовий рік склав близько 29,7 млрд. євро. METRO Cash & Carry –– це торговельний підрозділ німецької METRO GROUP, однієї з найбільших торговельних компаній в світі. У 2014/2015 фінансовому році продажі METRO GROUP склали близько 59,2 млрд. євро. В 2 041 магазині компанії в 31 країні світу працює понад 260 000 чоловік. METRO GROUP складається з наступних підрозділів: METRO/Makro Cash & Carry – міжнародний лідер оптової торгівлі, гіпермаркети Real, Media Markt і Saturn – лідер торгівлі відео - та аудіотехнікою в Європі.

Контакти:

Тетяна Філоненко,

Управління з  корпоративних комунікацій

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Тел.: (050)  383 86 61

E-mail: tetyana.filonenko@metro.ua

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку