Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

"Розетка" розповіла про книги із саморозвитку

У книжковому розділі «Розетки» з'явилося безліч книг з саморозвитку. Фахівці магазину розповіли про популярні творах напрямку і причинах підвищеного інтересу до них.

Щоб йти шляхом саморозвитку, потрібно спершу побачити напрямок. Здавалося б, простий крок, але його не всім легко зробити. Можна відчувати бажання змін, але нічого не змінювати в силу звички. Тому багато популярних книги спрямовані саме на те, щоб допомогти читачеві побачити можливість розвитку.

Так, в число самих цікавих потрапила книжка «Про що мріяти» Барбари Шер. Даний твір допоможе дорослим розгледіти свої справжні можливості. Ще один приклад подібної літератури — «Що ти вибереш?», автор — Тал Бен-Шахар. Цей твір про те, як розглядати можливість вибору в самих звичних і незначних обставинах.

Саморозвиток не завжди вимагає змін в житті. Найпростіше — розвиток своїх здібностей і навичок. Одну з найбільш популярних книг на цю тему — «Розвиток мозку» — написав відомий американський коуч і оратор Роджер Сайп. Річ написана легко і нагадує розгорнутий майстер-клас по ефективності.

Тим, хто хотів би розвивати конкретні навички, варто звернути увагу на більш спеціалізовані книги. Наприклад, «Швидкочитання на практиці» Павла Палагина або «Тренування пам'яті» Рона Фрая.

Тренування розуму може бути непоганим розвагою. Це доводять збірники цікавих задач, головоломок та ігор. Як приклади можна розглянути «Нові ігри для розвитку мозку» або «Чим зайнятися ввечері з сім'єю на дачі без інтернету».

Тим, для кого актуальні питання самоконтролю і вміння зосереджуватися, варто ознайомитися з твором «Сила волі» Келлі Макгонігал.

Розвиток творчих здібностей цікавить сучасних людей нітрохи не менше.

Один із сучасних бестселерів на цю тему — «Рисовий штурм» Майкла Михалко. Ще одне видання — «Кради як художник» Остіна Клеона. Це річ про насичення ідеями, які рояться всюди. Про подолання страху «не бути оригінальним».

Крім універсальних рецептів, варто звернути увагу на спеціальні видання. Тим, хто займається написанням текстів, буде цікава річ Марка Леві «Геніальність на замовлення» про фрірайтинг. Вона здатна допомогти подолати бар'єр «не знаю, що писати». Твір «Врятуйте котика!» Блейка Снайдера знадобиться сценаристам. Назва книги Наталі Ратковскі «Професія — ілюстратор» говорить сама за себе.

Існує чимало книг з саморозвитку, які можуть для цього знадобитися. Деякі допоможуть розібратися в собі, побачити свої цілі. Інші будуть корисні для конкретних завдань.

В інтернет-магазині «Розетка» можна знайти безліч книжок даної тематики. Їх буде нескладно відшукати завдяки зручній системі пошуку. Кожне видання супроводжується зображенням обкладинки і докладним описом. Крім того, є можливість ознайомитися з відгуками покупців.

Детальніше — на B2Blogger.com.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку