Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

"Фокстрот" запрошує на міжнародний турнір зі спортивних танців "Парад Надій-2016"!

У Києві за підтримки Групи компаній «ФОКСТРОТ» стартує турнір зі спортивних танців «Парад Надій»-2016

27 і 28 лютого, в останні зимові вихідні, у киян і гостей столиці є можливість зустріти весну незвично: під ритми яскравої латини та енергійного фокстроту. У столичному виставковому центрі «Київекспоплаза» стартує ХХVII міжнародний турнір зі спортивних танців «Парад Надій». Більше 1 000 спортивних пар різних вікових категорій від любителів до професіоналів позмагаються  у латиноамериканських танцях (самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль, джайв) і в танцях європейської програми (повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот і квікстеп). Весняним подарунком від організаторів стануть показові виступи справжніх зірок танцювального спорту, чемпіонів України серед професіоналів у латиноамериканській програмі Дмитра Влоха і Катерини Крисанової. 

Красиві наряди спорстменів, емоційна міміка, жести, техніка, пристрасть – все це два дні буде радувати публіку і суворо оцінюватися суддівською колегією міжнародного рівня, кращими арбітрами з України, Італії, Польщі, Болгарії, Німеччини, Словенії. А очолює суддівську команду ініціатор турніру  «Парад  Надій» Валентина Федорчук – голова колегії Асоціації спортивного танцю України, суддя вищої категорії Всесвітньої Ради Танцю, заслужений тренер України зі спортивного танцю, президент Школи танців Федорчук http://fedorchuk.org 

Валентина Федорчук вважає, що спортсмени цінують «Парад Надій» саме за симбіоз об'єктивної оцінки суддів і зворушливого, але шанобливого ставлення до кожного учасника з боку організаторів.

- Адже кожен вже переможець, якщо приїхав до нас, подолав відстань, об'єктивні труднощі буднів і виступив на паркеті «Параду  Надій», – каже авторка бренду «Парад Надій» Валентина Федорчук. – Тому намагаємося відзначити якомога більше спортсменів. І тут у нас головна надія – підтримка наших  партнерів! 

Найвідданішим партнером Валентина Федорчук називає торговельну мережу «Фокстрот», яка ще в 2002 році заснувала Кубок «Фокстрот» і підтримує єдине в світі змагання на краще виконання найскладнішого європейського танцю – фокстроту.

- Дуже довго кубок «Фокстроту» вивозили з «Параду Надій» за кордон іноземні спорстмени, але  останні роки він залишається в Україні, і ми знаємо – краще за всіх фокстрот танцюють в Україні, – говорить виконавчий директор мережі «Фокстрот» В'ячеслав Поврозник. – Це наш внесок у розвиток спортивних танців в нашій країні.

Також учасників «Параду Надій» очікує старт-приз від ТМ Данон – партнера здорового способу життя. 

- Ми, як і організатори «Параду Надій», поділяємо та всіляко підтримуємо ідею активного й здорового способу життя. Збільшення тривалості життя українців на 5 років через 5 років є місією компанії Данон в Україні. А танці – це краса, здоров'я, енергія і молодість! – прокоментувала керівник комунікацій в «Данон-Україна» Наталія Фесюн. 

Успішних спортсменів привітають представники торговельної мережі «Секунда» – партнера точного часу, адже шлях до перемоги – це тисячі годин тренувань, зате якою безцінною є перемога в кожній її секунді!

Особливу увагу організатори приділяють підтримці спортсменів- початківців і шанують партнерів, чиї сюрпризи порадують на «Параді» малюків. Серед таких помічників  – національний виробник дитячих іграшок ТМ «Гулівер Країна» (підготував подяки для найменших – 4-5 річних спортсменів категорії «бейбі») та українська художниця і казкарка Оксана Тодорова (її книги казок «Одеса надихає!» порадують переможців категорії «ювенали», спортсменів-початківців).

Традиційними друзями турніру Валентина Федорчук називає готель Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil, що протягом 3 років партнерства створює комфортні умови для проживання суддів, спортсменів і гостей «Параду». І дякує інформаційним партнерам «Параду Надій» – головному медіа-партнеру «Дзеркало тижня. Україна» – ZN.UA, генеральному новинному партнеру – Інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна», ексклюзивному медіа-партнеру - всеукраїнській газеті «День», а також інтернет-ресурсу для школярів «Моя школа» порталу «Обозреватель».

Час початку змагань 27 і 28 лютого – 9-00, 14-00 та 19-00 за адресою:

Київ, вул. Салютна, 2-б, ВЦ «КиївЕкспоПлаза», павільйон 2

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку