Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

ОСАГО в Україні: як вибрати надійну компанію і не упустити страховий випадок

Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності — так розшифровується абревіатура ОСАГО. Вся інформація про ОСАГО за матеріалами axa-ukraine.com.

Що таке страховий випадок по ОСАГО?

Страховим випадком називається подія, за яке компанія зобов'язується вчинити виплату на користь клієнта. При ОСАГО страхові випадки діляться на дві основні групи:

- майнові збитки, тобто збитки автомобілю або причепу;

- шкода здоров'ю, життю водія і пасажирів.

За цією класифікацією автоцивілка сплачується в розмірі до 50 і 100 тис. гривень відповідно. Частина виплат з боку винуватця ДТП може проводитися додатково до страхової суми. Ці додаткові виплати називаються франшизою. Вона стосується тільки шкоди, заподіяної майну. Сума франшизи по чинних законам не перевищує 2 % від загальної суми страхової виплати.

ОСАГО — надійний «дах» для вашого автомобіля

Страхове покриття можна розширити від 100 до 250 тисяч гривень. В такому випадку набувається поліс добровільної цивільної відповідальності.

Як не позбавити себе страховки

Навіть безумовний страховий випадок можна зробити сумнівним, якщо допустити неправильні дії. Для того, щоб після ДТП ви отримали відшкодування, поступайте таким чином:

- Не переносьте машину і предмети, що мають відношення до аварії. Це не стосується тих ситуацій, коли необхідно звільнити постраждалих і надати їм першу медичну допомогу.

- Обов'язково відразу ж телефонуйте в колл-центр страхової компанії. Співробітники допоможуть вам викликати ДАІ, екстрену допомогу, евакуатор і нададуть інформацію про найближчих станціях техобслуговування.

- Запишіть контакти, паспортні дані та реквізити страхових полісів учасників ДТП, надайте їм інформацію про себе.

- Нічого не підписуйте і не визнавайте до того, поки відповідальність учасників не буде встановлена в офіційному порядку. На місці події співробітники ДАІ видадуть вам довідку про її реєстрацію.

- Протягом 72 годин після аварії подайте в страхову компанію письмове повідомлення. Повідомте в ньому обставини ДТП, прикладіть до документа страховий поліс.

- Якщо компанія вимагає привезти авто на огляд і експертизу — не відмовляйтеся і не відкладайте цей момент. В іншому випадку ви не тільки втратите страховку авто, а й отримаєте позов на відшкодування витрат.

Основний спосіб гарантовано отримати виплати — підписати договір з надійною страховою компанією.

Де шукати хорошого страховика?

Дізнавайтеся рейтинги по страхових премій і виплат, читайте відгуки і не забувайте, що в сучасних умовах не обов'язково їхати в офіс. Наприклад, купити поліс ОСАГО в Києві ви можете онлайн. На сайті компанії ви заповнюєте форму для розрахунків і укладаєте договір. Після оплати в зазначений термін страховий поліс доставлять вам додому або за місцем роботи.

Користуйтеся зручним сервісом та укладайте надійні угоди.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку