Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Зухвала новинка з амбіціями лідера: мікрофон Blue Microphones Yeti BE

Мікрофон Blue Microphones Yeti BE за нетривалий період став одним з найпопулярніших на українському ринку. У чому ж секрет успіху цієї моделі? Фахівці Portativ нададуть відповідь на це питання.

Blue Microphones Yeti BE — універсальний мікрофон, що стрімко завоював любов споживачів. Він конденсаторний, тому має більшу чутливість у порівнянні з динамічними пристроями. Blue Microphones Yeti BE — найбільш функціональний серед усіх представлених на ринку USB-мікрофонів. Не дивно, що на сайті portativ.ua новинка користується попитом. Пропонуємо вашій увазі огляд цієї моделі.

Технології

Мікрофон Blue Microphones Yeti BE оснащений трьома капсулями і чотирма режимами роботи. Це бездоганний інструмент для запису вокалу, музики, аудіо-треків на ПК. Висока чутливість, продуктивність і аналого-цифровий перетворювач допомагають Yeti передавати приголомшливо ясний і детальний звук, що не є характерним для інших USB-мікрофонів. Для зв'язку з комп'ютером підключіть мікрофон до USB-порту, ніяких додаткових драйверів встановлювати не потрібно. Blue Microphones Yeti BE сумісний і з Windows, і з Mac OS.

Мікрофон обладнаний високоякісним АЦП, який обробляє звук і передає цифровий аудіосигнал на ПК. Інтегрований підсилювач для моніторних навушників має нульову затримку. Гучність відтворення аудіоматеріалу на навушниках регулюється. Присутні кнопки для відключення аудіо, зміни режиму і підсилення чутливості пристрою.

4 режими — нескінченні можливості

Застосувавши відразу три капсулі, американські інженери дали можливість користувачу записувати звук в одному з чотирьох режимів (для їх вибору використовується обертовий перемикач):

- стерео;

- кардіоїдному;

- двонаправленому;

- всеспрямованому.

Режим Stereo використовується для запису природного стереозвучання. Головка Yeti направляється на джерело аудіосигналу. Відстань залежить від інструменту і звуку: мінімальна — 5 см, максимальна — 60 см. Сигнал фіксується двома фронтальними капсулями і рівномірно розподіляється між правим та лівим каналами. Для зміщення балансу досить незначним чином перемістити інструмент в сторону звукозаписувального пристрою.

Режим Cardioid — найпопулярніший серед користувачів. Підходить для чистого запису подкастів або вокальних партій та озвучування відеороликів. Аудіосигнал захоплюється прямо перед мікрофоном, звук з бокових джерел ігнорується.

При роботі в режимі Bidirectional мікрофон Microphones Yeti BE захоплює сигнал з передньої і задньої сторін, бічні джерела сигналу ігноруються. Цей режим дозволяє записати м'яке і об'ємне звучання музичного інструменту, також він використовується журналістами під час інтерв'ю. Розміщений між співрозмовниками Yeti замінить відразу два звичайних мікрофони.

Працюючи в режимі Omnidirectional, мікрофон записує панорамний звук. Він використовується для запису гри музичних груп, спілкування людей, що сидять у різних кутах кімнати, конференц-зв'язку. Прослуховуючи аудіо, записане у всеспрямованому режимі, ви відчуєте приголомшливий ефект присутності.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку