Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

"ЕКОклас" від "Фокстрот" - висока якість соціальної реклами

25 лютого 2016 року у Будинку кіно у Києві відбулася церемонія нагородження переможців Дев’ятого Національного Фестивалю Соціальної Реклами (НФСР).

У номінації «Комплексні соціально-комунікаційні проекти» у трійку лідерів увійшли: компанія ВАВІЛОН із проектом «Комплексна підтримка кінофестивалю «Відкрита Ніч» (1 місце); торговельна мережа «Фокстрот» з еколого-освітнім проектом «ЕКОклас» (2 місце); концерн Хлібпром «Хліб у здоровому раціоні» (3 місце).

- Соціальна ініціатива «ЕКОклас» мережі «Фокстрот» стала бенчмарком на ринку ритейлу побутової техніки та електроніки України, - розповів Євгеній Ромат, Голова спілки рекламістів України, професор, організатор НФСР.  - Це важливий суспільний приклад від лідера свого сектору іншим гравцям та просто громадянам, що об’єднує українців, які хочуть жити у безпечній, здоровій країні та бути щасливою нацією.

Програма заходу була насиченою та включала майстер-класи про завдання та надзадачі соціальної реклами й соціального маркетингу, світові тренди та українські реалії у соціальній рекламі, тенденції благодійності у сфері допомоги тваринам, меценатство в системі соціальних комунікацій та особливості організації масових соціальних івентів.

У круглому столі «Державно-громадська співпраця в українській соціальній рекламі»  взяли участь представники органів державної влади, рекламних компаній, громадських організацій, фондів, засобів масової інформації, котрі наголосили на важливості всебічної підтримки соціальних ініціатив в Україні та долученні до них широкого загалу.

- Такі фестивалі дуже потрібні, адже вони відображають сучасні соціальні тренди у комунікації й допомагають суспільству обрати способи гуртування суспільства у вирішенні нагальних проблем, -  поділилася своїми враженнями Олена Милованова, PR-менеджер торговельної мережі «Фокстрот».  – Тут було багато молодіжних проектів, що закликають не бути байдужими до наших співгромадян-переселенців із зони АТО та Криму, про солдатів – героїчних захисників нашої незалежності; про нетерпимість до корупції, допомогу дітям-сиротам та безпритульним тваринам. Серед усього розмаїття  актуальним лишається питання довкілля, що й проілюструвала висока оцінка членами журі нашого соціального проекту «ЕКОклас»​.

ТМ «Фокстрот. Техніка для дому» є провідною роздрібною мережею з продажу електроніки і побутової техніки в Україні, а також лідером у своїй категорії за рівнем знання, відвідування і покупок за даними TNS Ukraine (MMI за 1 квартал 2015 року). «Фокстрот» визнаний лідером за динамікою розвитку власних торгових марок серед українських ритейлерів в рамках національної премії серед виробників і ритейлерів «Private Label -2015». Станом на березень 2016 року в Україні налічується 180 супермаркетів ТМ «Фокстрот. Техніка для дому». Магазини представлені в 89 обласних і районних центрах України, при цьому їх торгова площа складає близько 160 000 кв.м.

Бренд «Фокстрот» неодноразово перемагав у конкурсах НСФР. У 2008 році 1 місце здобув соціальний проект Групи компаній «ФОКСТРОТ» «Велике серце маленького життя», спрямований на соціалізацію дітей-сиріт.

У 2013 році  журі 7-ого Національного фестивалю соціальної реклами  віддали 1 місце в номінації «Рекламно-комерційні проекти із соціальною складовою» торговельній мережі «Фокстрот. Техніка для дому» за створення мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу» у рамках соціального проекту «Школа безпеки». Мультсеріал було створено спільно із фахівцями ДСНС України  та за експертної оцінки Міністерства освіти і науки України для пропаганди правил безпечної поведінки серед  дошкільнят і молодших школярів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку