Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Презентація проекту "Переможці" в Європарламенті відбулася

Вчора, 29 лютого в Європейському парламенті в рамках  «Українського тижня»  #Ukrainianweek відбулася презентація  фотовиставки «Переможці». Спільний проект Телевізійної служби новин (ТСН) і журналу VIVA!, який нещодавно в Києві мав великий суспільний резонанс.  У Брюсселі соціальний проект і фотовиставку представили куратор і волонтер Соломія Вітвіцька та автор і відомий фотограф Олександр Мордерер, які розповіли про ідею та про героїв України, які втратили у війні з терористами на Сході  частини тіла, але не втратили сили духу. світу

Мета проекту – показати, що українські герої після складних поранень залишаються повноцінними членами суспільства нарівні з іншими громадянами, адже вони сповнені сил для нового життя, щасливі та надихають інших.

Відтак, по завершенню презентації  розпочалися перемовини про можливість представити фотографії також в інших країнах Європи.  Стало відомо, що найближчим часом виставку планують показати для міжнародної аудиторії у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі.

Проект «Переможці» включає серію інтерв’ю в ефірі новин ТСН з героями АТО та, зокрема, відомими особистостями, які живуть із протезами – наприклад, Оксаною Мастерс та Євгенієм Кравітзом.

Фото були опубліковані у спецвипуску журналу VIVA! «Переможці» з доброчинною метою,  адже всі кошти від продажу спецвипуску передаються на розвиток сучасного протезування в Україні. Партнер акції: міжнародний благодійний фонд «Save Lives Together».

Соломія Вітвіцька, куратор проекту «Переможці», волонтер, ведуча новин ТСН на телеканалі 1+1 коментує: «Щодня в АТО гинуть хлопці, отримують поранення. Ми продовжуємо боротися за Незалежність нашої країни, за європейській цінності, а також за стабільність в Україні і в Європі».

Олександр Мордерер, автор проекту: «Необхідно усіма можливими способами розповідати світу, що відбувається в Україні. І основне завдання, -  це зупинити війну і допомогти постраждалим та їхнім родинам».

Презентацію фотовиставки «Переможці» у Брюсселі організовано за сприяння і допомоги народного депутата України Ірини Геращенко, уповноваженої Президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях. На відкритті  виставки побували керівництво Європейського парламенту та Верховної ради України.

У 2016 році проект «Переможці» побачать різні міста України та Світу. 19 березня виставка відкривається у Торонто (Канада).

У рамках програми «Відкриваємо Україну світові» авіакомпанія «Міжнародніавіалінії України» виступила перевізником соціального проекту  «Переможці» до Брюсселю.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку