Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Фонд Ігоря Янковського дав старт найбільшому в Україні конкурсу дитячого малюнку: "Україна: шлях до миру!"

Мария Зволинская, Игорь Янковский и Владислава Гречкосий
Марія Зволинська, Ігор Янковський та Владислава Гречкосій

16 березня в прес-центрі «УНІАН» засновник Всеукраїнського благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього» Ігор Янковський оголосив про початок Всеукраїнського конкурсу дитячої художньої творчості «Україна: Шлях до миру!», який впродовж трьох останніх років є наймасштабнішим конкурсом дитячого малюнку в Україні.

Розповідаючи про конкурсну програму, Ігор Янковський наголосив, що за три останні роки проведення Конкурсу професійне журі отримало більше двох з половиною тисяч робіт молодих митців. Це  підтверджує, що талановитих та творчих дітей в Україні дуже багато. «Впевнений, що тема конкурсу викличе велику зацікавленість у молодих українців. Знаю, що наші діти в своїх малюнках зможуть яскраво, чітко та з різноманіттям передати свою мирну позицію, свої мрії та погляди на те, як треба будувати мирне життя в Україні» - відзначив меценат.

До участі в Конкурсі запрошуються діти від 5 до 17 років з усіх регіонів України, приймаються художні твори виконані в різній техніці на папері форматом А2 і А3. Прийом робіт буде тривати до 16 травня 2016 року. 

Переможниця першого Конкурсу малюнку «Мій рідний край - Україна», який відбувся три роки тому, Владислава Гречкосій відзначила важливу роль творчих конкурсів  для юних українців. «Я, звичайна учениця, була вражена тим, що у 2013 році змогла в чесному змаганні вибороти перемогу в цьому конкурсі. Це додало мені більше впевненості в своїх власних силах та роботах. Це мене окрилило та відкрило нові горизонти, які вплинули й на мою творчість», - поділилася своїми враженнями Владислава та закликала інших молодих художників активно творити й не боятися надсилати свої художні роботи на Конкурс.

Марія Зволинська, переможниця III Всеукраїнського конкурсу малюнку «Віра.Надія.Любов.» також поділилася своїми враженнями та цінним досвідом від участі в конкурсі. «Коли я прийняла рішення брати участь в конкурсній програмі, для мене дуже важливим було відповісти на запитання: чи зможу я досягти чогось самостійно? Ця перемога стала важливою подією в моєму житті, яка зміцнила віру у власні сили та відкрила цілий світ нових, позитивних переживань», - сказала Марія.

Традиційно, в фіналі конкурсу переможці будуть нагороджені цінними призами. Роботи фіналістів увійдуть в добірку картин-ілюстрацій календаря на 2017 рік. Засновник Фонду, Ігор Янковський пообіцяв, що цього року виставку дитячих картин-фіналістів та переможців конкурсу побачить ще більше українців в різних містах нашої держави.

Твори молодих український митців, які брали участь в минулорічних конкурсах були представлені для широкої аудиторії в  світових столицях - Культурному центрі України в Парижі, на Економічному Форумі в Польщі та в будівлі Європарламенту в Брюсселі. Остання масштабна виставка робіт, яка відбулася 2015-го року в будівлі ООН в Нью-Йорку, викликала значний ажіотаж серед дипломатів, гостей міста та української діаспори.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку