Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Відкриття бізнесу у Польщі: чи варто це витрачених зусиль?

Чи варто відкривати бізнес у Польщі і як це зробити правильно — розповість Inpoland.

Відкриття бізнесу в країні, яка має більш вигідні умови для ведення своєї справи, виглядає непоганим стратегічним рішенням. Як правило, для іноземців, які б хотіли інвестувати капітал в економіку іншої держави, забезпечуються більш сприятливі для того умови.

З цієї точки зору, бізнес в Польщі виглядає досить привабливо, і все більше наших співвітчизників звертають увагу на таку можливість.

Процедура реєстрації фірми у Польщі досить швидка — усі формальності, як правило, не заберуть більше одного місяця. Нерідко, за допомогою спеціалістів, цей процес скорочується до десяти днів, а у середньому до двох тижнів. Якщо процес необхідно завершити терміново, то послуги посередників варті затрачених коштів.

Найбільш привабливим варіантом є реєстрація польського еквіваленту ТОВ, що може зробити як один засновник, так і група осіб. Перевагою є те, що засновники не несуть відповідальності по боргам фірми особистим майном. Розмір статутного капіталу починається від п’яти тисяч злотих, а плата за участь у такій компанії не може бути меншою за п’ятдесят злотих.

Ведення бізнесу в Польщі передбачає сплату польського податку на прибуток і податку на додану вартість, ставки яких залежать від виду діяльності і організаційно-правової форми юридичної особи. Як і у нас, платнику необхідно отримати індивідуальний податковий номер. Для того, щоб компанія могла виступати у якості юридичної особи, потрібна реєстрація у судовому реєстрі, який ведеться господарським судом. Відповідно, необхідно буде скласти статут і сформувати бізнес-план для діяльності майбутньої фірми. На завершальному етапі відбувається реєстрація у податкових органах після відкриття банківського рахунку компанії.

Відкриття власного бізнесу може стати приводом для отримання права на постійне проживання, що спростить процедуру еміграції в Польщу. Але, враховуючи початкові витрати, якщо метою є постійне проживання, краще віднайти альтернативні варіанти. Якщо ж ціллю слугує саме створення прибуткового бізнес-проекту, у тому числі і орієнтованого на співпрацю з Україною, то знайти більш вдалий варіант, ніж наведений вище, буде складно.

Компанія Impoland надає широкий спектр послуг, які спрощують реєстрацію бізнесу в Польщі, навчання або працевлаштування в цій країні. Щоб отримати більш детальну інформацію, можна звернутись на Inpoland.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку