Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Квест-кімната: реальність гри

Що таке квест кімнати і якими вони бувають — розповідає questroom.com.ua.

Проведення «реальних квестів» набуває все більшої популярності в якості розваги і відпочинку після тяжкого робочого тижня. Учасники шукають для себе пригод як на свіжому повітрі (так звані «сіті-квести», тобто квести по місту), так і в обмеженому просторі квест-кімнати. Якщо у першому випадку, як правило, змагаються декілька команд, то в квест-кімнаті учасники вирішують спільну проблему. Яка частіше всього полягає в тому, як вибратись із кімнати.

Джерелом натхнення для тих, хто створює квест-кімнати, є сюжети з популярних фільмів і книжок, і фантастика може йти поряд з атмосферою Середньовіччя. У квесту можуть бути вікові обмеження. До того ж, квест-кімната у Харкові може відрізнятись від аналогічного закладу у столиці, оскільки кожна подібна пригода є унікальною, а уява тих, хто створює квест-кімнати, необмежена.

Брати участь у таких розвагах – справа непроста, оскільки сюжет будь-якого квесту, як правило, розрахований на кількох людей. Частіше всього необхідно від двох до п`яти учасників, тому треба буде запросити друзів. Оскільки кінцева мета гри – покинути приміщення, а для цього потрібно виконати певну послідовність дій, то для пошуку підказок, які залишили організатори, важлива певна кількість гравців. Якщо учасників буде замало, можна просто не встигнути. А для тих, хто полюбляє великі компанії, деякі квест-руми можуть запропонувати розвагу для десяти та більше осіб.

Але тут в дію вступає ще один фактор пригоди — час спливає. Як правило, щоб пройти квест і вирішити всі задачі, надається не більше години. Можна сказати, що відчуття того, що проблему потрібно вирішувати швидко, якраз і надає найбільше адреналіну, разом з внутрішньою атмосферою і задоволення від самого рішення інтелектуальної частини цього своєрідного пазлу.

До небагатьох мінусів цієї розваги можна віднести те, що участь в одному з квестів і успішне його завершення робить повторну участь не такою цікавою. Але, оскільки квест-кімната в Києві або в іншому місті країни вочевидь не одна, то різноманітність квестів собі забезпечити дуже просто.

Опримати уявлення про те, які квест-кімнати є у конкретному місті, забронювати на зручний час одну з них або уточнити можливі акції чи знижки можна на сайті Questroom. Тут презентовано квест-кімнати з більш ніж десяти міст України.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку