П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Вибір сервісного центру: не все так просто

Ремонт комп'ютерної техніки — настільки ж поширена і популярна послуга, як і ремонт використаних картриджів, що для сучасного офісу дуже важливо. Домашні комп'ютери можуть вийти з ладу в найнесподіваніший момент, тому питання вибору місця, де техніку швидко і якісно відремонтують, залишаеться важливим і для простого користувача. Часто майстра можна викликати за певною адресою, і фахівець вже «на місці» спробує вирішити проблему або хоча б діагностувати несправність. У складних випадках, таких як ремонт моніторів, техніку необхідно доставити у сервіс.

Вже на стадії ознайомлення із сайтом сервісу можна виділити ознаки надійної компанії. Так, крім телефонів вказується адреса офісу (фізична) і телефон. Наприклад, на сайті київської компанії Регул техно вказано кілька контактних телефонів, а в розділі «Контакти» доступні: детальна інформація про те, як дістатися до офісу, додаткові телефони, номери месенджерів консультантів та адреса електронної пошти.

У фахівця компанії можна уточнити, чи надається гарантія на виконані роботи. Згідно із законом, це такі ж послуги, як і будь-які інші, і якість виконаної роботи має бути відповідною.

Якщо майстер виїхав за конкретною адресою за замовленням, є кілька речей, на які потрібно звернути увагу. Майстру краще відразу сказати, що саме призвело до несправності техніки. Ознакою якісного сервісу є те, що майстер діагностує несправність в присутності клієнта без додаткової плати з його боку.

Майстер зазвичай відразу повідомляє найбільш важливу для клієнта інформацію: які роботи по ремонту потрібно виконати, скільки цей процес буде займати часу, і якою є вартість ремонту. Можна уточнити, чи доступні потрібні для заміни комплектуючі на складі і скільки часу потрібно для їх транспортування. Вартість ремонту озвучується відразу. Якщо це не так, у клієнта є привід задуматися. Тимчасові рамки робіт можуть бути вказані в мінімальних і максимальних межах.

Сервісні центри, які займаються ремонтом комп'ютерної техніки, часто дуже багатопланові щодо спектру послуг. Контора, основний напрямок діяльності якої — заправка картриджів в Києві, одночасно може допомогти і з ремонтом. Найкращим варіантом буде той сервіс-центр, який надає всі необхідні послуги, і постійним клієнтам надає пільгові умови.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку